Przygody Krecika Filipa – zaskakujący projekt pięciu blogujących mam.

Dzień Dziecka to wyjątkowy czas. To taki dzień w roku, który daje nam specjalną szansę na jeszcze lepsze przyjrzenie się naszym dzieciom. Tym małym istotom, które szybko odrzucają plastikowe zabawki, by poświęcić długie godziny kuchennej łyżce lub znalezionemu w lesie patykowi. Co kryje się w ich myślach? To pytanie, które zadają sobie codziennie miliony rodziców. Zespół Certyfikatów OkiemMamy też postanowił zgłębić tę tajemnicę i wniknąć w wyobraźnię najmłodszych.

oferta

5 blogujących mam zdecydowało się raz jeszcze wrócić do lat dzieciństwa. Wkradły się we własne wspomnienia i przypomniały, jak wiele znaczyły dla nich bajki – te krótkie historie czytane przez rodziców każdego wieczora tuż przed zaśnięciem. Jako że same są już po drugiej stronie barykady, wzięły do rąk pióra i puściły wodze fantazji. Tak powstała wyjątkowa historia małego Jasia, przyszłego przedszkolaka, w którym przyjaciel Krecik wzbudził miłość do podróżowania.

Nie wszystko jednak poszło tak, jakby życzył sobie tego Krecik Filip. Jasio buntuje się i nie chcę chodzić do przedszkola. Czy zwierzątku uda się przekonać przyjaciela do zmiany postawy? Czy swoimi historiami przekaże mu znaczenie wiedzy w podróżowaniu?

Na początek zabiera go do Poznania – jeden dzień spędzony z koziołkami może zmienić wszystko! Czy i Wy zdecydujecie się wyruszyć z nami? Zapraszamy na wspólną przygodę!

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

5 (3 Votes)

Summary

9,9Score

9,9

Brak komentarzy do "Przygody Krecika Filipa - zaskakujący projekt pięciu blogujących mam."

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress