SIMON – polski producent z wieloletnią tradycją

Simon to polski producent osprzętu elektrycznego znajdujący się w ścisłej czołówce krajowej branży elektroinstalacyjnej. Sięgając po najbardziej innowacyjne rozwiązania technologiczne, dostarcza funkcjonalne produkty wysokiej jakości, charakteryzujące się wyróżniającą stylistyką i wzornictwem.

SIMON – jakość potwierdzona w praktyce

Funkcjonalność oraz estetyczny wygląd są charakterystycznymi cechami propozycji od Simon. Zarówno gniazda, łączniki, jak i puszki podtynkowe polskiego producenta z powodzeniem zdadzą egzamin w każdej przestrzeni. Bogata paleta kolorystyczna pozwoli efektownie wkomponować gniazda i łączniki w wystrój mieszkania, lokalu bądź biura. Poszczególne serie Simon znakomicie odnajdują się w zróżnicowanych aranżacjach, dzięki czemu dobranie optymalnych zestawień nie nastręczy problemów. Rozwiązania Simon cechują się ponadto unikalną stylistyką i najwyższej jakości wykonaniem. Są tworzone w oparciu o najnowocześniejsze technologie, z wykorzystaniem wysokogatunkowych tworzyw. Standardem jest wygodne użytkowanie osprzętu renomowanej polskiej marki, a także jego łatwa instalacja. Produkty Simon posiadają również wszelkie niezbędne certyfikaty gwarantujące bezpieczeństwo.

SIMON – kolekcje o zróżnicowanym charakterze

Asortyment marki Simon wyróżnia się wysoką trwałością, zatem z biegiem czasu nie traci pierwotnych właściwości ani efektownej prezencji. Na uwagę zasługuje także odporność na uszkodzenia mechaniczne i zanieczyszczenia. W produktach poszczególnych serii Simon, takich jak Nature, Basics czy Classic można znaleźć zarówno surowce klasyczne, w tym sztuczne oraz metalizowane, jak i naturalne. Dzięki nim umiejętnie dopasowane detale w postaci osprzętu idealnie korespondują z każdą przestrzenią. Nowoczesne, industrialne aranżacje, a może wnętrza urządzone w stylu rustykalnym – warto przyjrzeć się także innym liniom Simon, między innymi Premium, Akord czy Neos, które kryją rozwiązania wprost stworzone do aranżacyjnych eksperymentów. Osprzęt elektryczny Simon zachwyca nie tylko wzornictwem, ale i funkcjonalnością. Nowoczesne oraz klasyczne kolekcje Simon wprost zachęcają, aby sięgnąć po nie i dopasować nie tylko do domowych wnętrz, ale również wykorzystać je w obiektach użyteczności publicznej.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

9,5Score

9,5

Brak komentarzy do "SIMON – polski producent z wieloletnią tradycją"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress