Ty też?! Dowiedz się, dlaczego kobiety udają orgazm…

Udawanie orgazmu jest specjalnością kobiet, oczywiście nie wszystkich, jednak zdecydowana większość przyznaje się do tego, że przynajmniej raz w życiu orgazm był udawany. Część kobiet przyznaje się do tego, że udawanie orgazmu jest dla nich niemalże codziennością. Dlaczego tak naprawdę udajemy? Czy kobiety zawsze udają? Czy to wina nasza, czy może naszych partnerów? Poznajmy prawdę!

 

DLACZEGO KOBIETY UDAJĄ ORGAZM?

Zmęczenie.

Często zdarza się tak, że nasi partnerzy mają dużo większe zapotrzebowanie na seks niż my same. Na co dzień zajmujemy się domem, dziećmi, pracą zawodą i rzadko kiedy w ciągu dnia możemy znaleźć chwilę na odpoczynek. Tym sposobem- wieczorem, kiedy kładziemy się do łóżka jesteśmy na tyle, zmęczone, że zwyczajnie nie mamy najmniejszej ochoty na seks. jedyne o czym myślimy, to zanurzenie się w objęciach przyjemnego snu po wyczerpującym dniu. Nie chcemy jednak odrzucać naszego partnera, dlatego najlepszym rozwiązaniem wydaje nam się być właśnie udawanie orgazmu. Tym sposobem szybko będzie po wszystkim i zwyczajnie będziemy mogły pójść spać.

Znudzenie.

Mówi się, że wszystko co dobre szybko się kończy. Pokusiłabym się jednak o stwierdzenie- wszystko co dobre szybko się nudzi. Nawet jeśli nasz partner jest rewelacyjnym kochankiem w łóżku i kiedyś mogłyśmy kochać się z nim codziennie, z czasem czar może prysnąć. Panie do seksu podchodzą nieco inaczej niż mężczyźni. Często nasi partnerzy za wszelką cenę próbują doprowadzić nas do orgazmu, a w ten sposób niepotrzebnie wszystko przedłużają. Oczekiwanie na orgazm staje się dla nas o tyle nudne, że… Decydujemy się na udawanie orgazmu.

Udawanie orgazmu, a wypalenie uczuć.

Panie do seksu podchodzą zdecydowanie inaczej niż mężczyźni. Poza uniesieniem cielesnym ważna jest dla nas także bardzo bliska więź z naszym partnerem. Kiedy więc ta więź się wypala, albo po prostu znika całkowicie- również seks nie jest dla nas przyjemnością. Z badań seksuologów wynika, że kobiety najczęściej decydują się na udawanie orgazmu podczas jednonocnych przygód, bądź kiedy więź z partnerem przetarła się całkowicie. Najłatwiej osiągnąć kobiecie orgazm z kochankiem, którego zaczyna darzyć głębszym uczuciem i z którym chciałaby związać się na stałe.

Dlaczego kobiety nie mają orgazmu?

Niestety często kobiety decydują się na udawanie orgazmu również dlatego, że… Szczytowanie u kobiety jest niemożliwe. Szacuje się, że od dziesięciu do piętnastu procent kobiet na świecie nigdy nie może osiągnąć orgazmu (z powodu różnego rodzaju chorób), a tyle samo osiąga orgazm wyłącznie podczas masturbacji.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

3 (2 Votes)

Summary

7,5Score

7,5

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Ty też?! Dowiedz się, dlaczego kobiety udają orgazm..."

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress