Swingersi- czy dzielenie się partnerem naprawdę jest fajne?

Aktywność seksualna jest nieodłącznym elementem życia większości ludzi, a w szczególności tych, którzy pozostają w stałych związkach. I choć mówi się, że kobiety do seksu podchodzą zupełnie inaczej do seksu- często zdarza się tak, że potrafią one nieźle zaskoczyć swoich partnerów. Mało która jednak wyobraża sobie, że mogłaby zgodzić się na seks grupowySwingersi, bo o nich dziś mowa- uważają, że w tym co robią nie ma niczego złego, a jednynie spełniają swoje fantazje i pragnienia nie szkodząc tym samy swojemu związkowi. Klub swingersów często orgnizuje różnego rodzaju spotkania i imprezy nazywane swingers-party. Czy swingersi rzeczywiście są jacyś dziwni i dlatego nie są akceptowani przez resztę społeczeństwa? A może to społeczeństwo nie rozumie na czym tak naprawdę polega swinging i stąd to poruszenie?

swingers-club-praha

 

SWINGERSI.

Zdecydowana większość swingersów bardzo ukrywa się ze swoimi upodobaniami. Swingersi doskonale zdają sobie sprawę z tego, że są nieakceptowani przez społeczeństwo podobnie jak środowisko homoseksualne, czy transseksualne. Ludzie, którzy nie mają pojęcia o tym, czym tak naprawdę jest swinging uważają ich za zwyrodnialców, którzy uprawiają seks ze wszystkimi i wszędzie, a także zdradzają swoich partnerów narażając tym samym swój związek. Mało kto wie jednak, że swingersi na pierwszym miejscu zawsze stawiają swojego partnera, czy partnerkę. Zanim udają się na tak zwane swing-party– wcześniej ustalają wszystko ze swoją drugą połówką. Co ważne, obie osoby muszą wyrazić na to zgodę. Swingersi uważają, że to świetne rozwiązanie, które pozwala nadać związkowi namiętności i zbliża do siebie ludzi.

Seks grupowy- czy każdy może zostać swingersem?

Pozornie wszystko wydaje się w porządku. Skoro ktoś ma ochotę uczestniczyć w swing-party i wymieniać się partnerem, a całość nie rzutuje negatywnie na związek, to dlaczego nie? Niestety, nie każdy może zostać swingersem. Zanim podejmiemy decyzję o wybraniu się ze swoim partnerem, czy partnerką na swing-party powinniśmy poważnie zastanowić się nad tym, czy będziemy w stanie znieść widok naszej drugiej połówki uprawiającej seks z inną, zazwyczaj obcą osobą. Nie każdy może sobie z tym poradzić i dźwigać tą świadomość bez uszczerbku na związku.

Jak mówią sami swingersi wszystko jest całkowicie bezpieczne. Podczas swing-party każdy, w dowolnym momencie może zrezygnować z dalszej zabawy, bez jakichkolwiek konsekwencji. Nikt nie robi nikomu niczego na siłę.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

5 (2 Votes)

Summary

9,9Score

9,9

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Swingersi- czy dzielenie się partnerem naprawdę jest fajne?"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress