Satisfyer Pro Penguin Next Generation

Satisfyer Pro Penguin to jedna z najbardziej uroczych zabawek erotycznych, którą można kupić w sklepie erotycznym. Było mi miło zobaczyć nowy czarno-biały design z piękną muszką. Nazwę tłumaczy kształt urządzenia – to dlatego nazwano go „pingwin”. Wygląda jak agent 007, który zawsze trafia w cel, ponadto jest elegancki, seksowny i dokładny.

Satisfyer Pro Penguin Next Generation

Opakowanie tego produktu jest proste i klasyczne. Kartonowe pudełko, a wewnątrz plastikowy uchwyt. W pudełku znajdzieszzabawkę, ładowarkę USB oraz instrukcję. Mam nadzieję, że w następnych modelach producent dołączy także woreczek do przechowywania gadżetu.

Satisfyer Penguin Pro posiada akumulator, ładuje się go przez USB i magnetyczny system mocowania. Trzeba przymocować zaciski do magnesów i podłączyć USB do wolnego portu. Światło na panelu sterowania miga podczas ładowania, a gdy zabawka jest naładowana, to miganie ustaje. Teoretycznie po pełnym jednym naładowaniu możemy uzyskać około dziewięćdziesięciu minut zabawy, ale wszystko zależy od intensywności użytkowania.

Zabawka wykonana jest z wysokiej jakości aksamitnego w dotyku silikonu oraz twardego plastiku. Oba z tych materiałów są w 100% bezpieczne dla ciała, nie zawierają lateksu, ftalanów, są przyjazne dla alergików i nie mają zapachu. Po użyciu należy opłukać zabawkę ciepłą wodą z mydłem.

Panel sterowania. Sterowanie przyciskami jest bardzo wygodne i intuicyjne. Aby włączyć urządzenie – naciskaj przycisk z czterema falami (na dole) przez kilka sekund. Poczujesz fale o najniższej intensywności. Następnie możesz kliknąć na ten przycisk aż jedenaście razy, aby zmienić parametry intensywności. Jeśli chcesz wyłączyć urządzenie – ponownie naciśnij i przytrzymaj. Przycisk z dwiema falami (u góry) pozwala zmniejszyć intensywność fal.

Wrażenia. Gdy pierwszy raz zetknęłam się z tą zabawką, nie do końca ją zrozumiałam, wydawało mi się, że w ogóle nie ma efektu, ale warto było dać jej drugą szansę. Moje ciało, które było przyzwyczajone do wibracji, nie od razu rozumiało, co się dzieje, ale teraz wibracje wydają mi się mniej skuteczne niż bezdotykowe wibratory. Satisfyer sprawia, że stymulacja odbywa się znacznie łagodniej, a przy tym intensywniej, w orgazmie uczestniczy cały dół brzucha, podczas gdy wibracje nie dają tak wyrazistych doznań.

Podsumowanie. Moim zdaniem ten produkt najlepiej nadaje się dla kobiet, które lubią bezpośrednią stymulację łechtaczki. Ta zabawka jest absolutnie wspaniała dla leniuchów, ludzi stale spieszących się lub tych, którzy po prostu potrzebują czegoś szybkiego i niezawodnego. Ja osobiście lubię go, choć nie jest to nic zaskakującego 🙂

Zabawka jest wodoodporna, można ją zabierać do łazienki. Posiada 11 poziomów intensywności stymulacji, akumulator ładowany przez USB. Polecam ten gadżet wszystkim kobietom, które mają problemy z uzyskaniem orgazmu.

Penguin Pro to mój osobisty faworyt – lekki, wygodny w użyciu, dobrze leży w dłoni, cichy, z ergonomicznymi przyciskami, które nie podrażniają, nie rozpraszają uwagi w trakcie zabawy.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

5 (1 Votes)

Summary

9,9Score

9,9

Brak komentarzy do "Satisfyer Pro Penguin Next Generation"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress