Podniecenie u kobiet- Skąd wiadomo, że kobieta ma ochotę na seks?

Nie od dzisiaj wiadomo, że kobiety do seksu podchodzą nieco inaczej niżeli mężczyźni. Dla nas po za chwilowym impulsem ważna jest także relacja, jaka łączy nas z potencjalnym partnerem łóżkowym. U mężczyzn podniecenie rozpoznać łatwo… Wiadomo. A jak rozpoznać podniecenie u kobiet? Skąd nasi partnerzy wiedzą, że mamy ochotę na seks? Czy wiecie, że da się to odczytać na naszym ciele?

o-ORGASMS-GOOD-FOR-YOU-facebook

 

SKĄD WIADOMO, ŻE KOBIETA MA OCHOTĘ NA SEKS?

 • Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy i da się z nich wyczytać więcej niż z wypowiadanych słów. To sprawdza się również w kwestii seksualnej. Chodzi oczywiście o same źrenice. Kiedy kobieta jest podniecona, jej źrenice automatycznie się poszerzają. Zdaniem naukowców podniecona kobieta nastawia się na przeżywanie większych i głębszych doznań, a tym samym pragnie zobaczyć więcej, w efekcie czego źrenice się powiększają. Podniecenie zdradzają również rzęsy- kiedy kobieta ma ochotę na seks, mruga nimi częściej niż zazwyczaj. Mowa tutaj oczywiście o zalotnym mruganiu, a nie tiku nerwowym.
 • Nie będzie to jak w przypadku królika, jednakże nos u wielu kobiet nagle zaczyna się nieco poruszać, kiedy kobieta jest podniecona. Również w efekcie działania naczynek krwionośnych, może on zrobić się nieco bardziej czerwony. Podnieconej kobiecie wyostrza się również zmysł węchu, dlatego warto skusić ją jakimś pachnącym afrodyzjakiem.
 • Choć niektórym może wydawać się to dziwne- kobieta, kiedy jest podniecona częściej dotyka swojej szyi, szczególnie w okolicach karku. Warto więc wykorzystać ten moment i przyłożyć swoją dłoń do jej dłoni.
 • Podniecenie u kobiet widoczne jest również na jej piersiach. Piersi zdają się falować, być bardziej uniesione, a do tego twardnieją również sutki. Naukowcy twierdzą, że objętość piersi podnieconej kobiety zwiększa się aż o dwadzieścia pięć procent!
 • Kobieta, która ma ochotę na seks staje się gorętsza… I to dosłownie!
 • Kiedy kobieta jest podniecona jej pośladki wydają się pełniejsze i krąglejsze, unoszą się.
Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

5 (1 Votes)

Summary

7,6Score

7,6

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Podniecenie u kobiet- Skąd wiadomo, że kobieta ma ochotę na seks?"

  Skomentuj

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Facebook

  Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress