Myślisz, że jesteś idealną kochanką? Sprawdź jakie błędy popełniasz w łóżku.

Kobiety do seksu podchodzą znacznie inaczej niżeli mężczyźni. My bardzo często potrzebujemy dodatkowych bodźców i romantycznego nastroju, kiedy naszemu partnerowi wystarczy czasem nazbyt duży dekolt w naszej sukience. Chociaż mówi się, że idealna kochanka ma zawsze ochotę na seks, to nasi mężczyźni również czasami jej nie mają… Z naszego powodu. Często popełniamy różnego rodzaju błędy podczas seksu, z których nawet nie zdajemy sobie sprawy!

bad-sex

 

Błędy kobiet w łóżku.

Kobieta w łóżku bardzo często zachowuje się jak księżniczka, co może przynieść naprawdę opłakane rezultaty. Jeśli wiecznie będziemy leżeć, pachnieć i czekać, aż to nasz mężczyzna się nami zajmie- może to przynieść niestety odwrotny skutek. Mężczyźni uwielbiają kobiety, które nie boją się wziąć spraw w swoje ręce i nieco ich zaskoczyć. Zamiast więc zgrywać księżniczkę, zainicjuj jakiś przyjemny wieczór, to z pewnością pozytywnie zaskoczy Twojego partnera.

Idealna kochanka to taka, która nie boi się głośno mówić o swoich potrzebach i upodobaniach. Mężczyźni nie lubią się domyślać, zdecydowanie wolą jasne sytuacje- co sprawdza się zarówno w codziennym życiu, jak i w łóżku. Nasi partnerzy naprawę poczują się lepiej ze świadomością, co w danym momencie sprawia nam przyjemność, bądź co jest dla nas mniej przyjemne!

Idealna kochanka?

Nawet największa sielanka po jakimś czasie staje się niesmaczna. Urozmaicenia są fajne zarówno na co dzień, jak i w sypialni. Rutyna potrafi zniszczyć nawet najpiekniejszy związek, szczególnie jeśli dotyczy sfery seksualnej. Z reguły jest tak, że mężczyźni bardzo chętnie reagują na nowe eksperymenty. Nietety wiele kobiet nie ma na to najmniejszej ochoty. Powodów takiego stanu rzeczy może być naprawdę wiele- od lenistwa, po strach przed nieznanym. A szkoda…

Kobiety myślą wiele i zdecydowana większość z nas posiada jakieś kompleksy. Jedna ma za dużo skóry na brzuchu, inna cellulit na udach, trzecia skarży się na boczki, a czwarta na zbyt małe piersi. Niestety to jak myślimy o sobie samych wpływa również na atmosferę w łóżku. Napędzając swoje kompleksy osłabiamy atmosferę w sypialni, co doprowadza do błędnego koła.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

2 (1 Votes)

Summary

9,2Score

9,2

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

1 Komentarz do "Myślisz, że jesteś idealną kochanką? Sprawdź jakie błędy popełniasz w łóżku."

  • comment-avatar
    Masia 21 sierpnia 2015 (13:26)

    Urozmaicanie jest wskazane, trzeba tylko dojść kto co lubi, bo czasami grozi to niezręcznymi sytuacjami:)

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress