Kulki gejszy OVO L1 – dlaczego powinnaś je mieć?

Kulki gejszy zazwyczaj kojarzą się z gadżetem erotycznym urozmaicającym życie erotyczne. Niewiele kobiet wie, że ten właśnie gadżet doskonale ćwiczy mięśnie Kegla ułatwiając poród, przyspieszając powrót do formy po urodzeniu dziecka, eliminując problemy z nietrzymaniem moczu. To właśnie dzięki temu tak często są polecane przez urologów i ginekologów. Kulki gejszy różnią się między sobą nie tylko designem, ale także rozmiarem i wagą. Za chwilę dowiecie się, dlaczego wybór odpowiednich kulek jest tak istotny? 

kulki gejszy jak używaćCO TO SĄ KULKI GEJSZY?

Kulki gejszy określane są także jako kulki waginalne, kulki dopochwowe, kulki rozkoszy czy kulki orgazmowe. To dwie połaczone ze sobą piłeczki wykonane z plastiku bądź metalu. Zakończone są sznureczkiem umożliwiającym usunięcie ich z pochwy.

Na rynku istnieje cała gama kulek, jednak warto zaufać liderowi wśród gadżetów erotycznych, którym jest niemiecka firma OVO. Twórcy gadżetów OVO przywiązują ogromną uwagę do designu, precyzji i funkcjonalności, dbając, by były one ekskluzywne i spełniały wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

 

KULKI GEJSZY OVO L1kulki gejszy zdjęcia

Decydując się na zakup kulek OVO L1 można liczyć na zestaw, w skład którego wchodzą dwie lżejsze kulki plastikowe (kilka opcji kolorystycznych do wyboru) oraz dwie metalowe kulki znacznie cięższe od poprzednichElement łączący kulki OVO L1 został wykonany z wysokiej klasy silikonu, który jest w pełni bezpieczny dla ciała, nie zawiera ołowiu ani ftalu. Łagodne skręcenie kulek ułatwia ich wkładanie i potęguje doznaniaCałość wraz ze szczegółową instrukcją znajduje się w eleganckim pudełku, dzięki któremu doskonale nadaje się na prezent.

 

kulki gejszy działanie

KULKI GEJSZY – DO CZEGO SŁUŻĄ?

Kulki gejszy głównie stosowane są, by urozmaicić życie intymne, pobudzić zmysły i zwiększyć doznania seksualne. Mają jednak także inne zastosowania, które wpływają korzystnie na nasze zdrowie. Stosowane regularnie wzmacniają mięśnie Kegla, zapobiegają i zwaczają problemy z nietrzymaniem moczu, ułatwiają poródprzyspieszają dojście do formy po urodzeniu dziecka a także zapewniają kondycję mięśni dna miednicy w okresie menopauzy. Mogą być używane przez kobiety prowadzące siedzący tryb życia lub wykonujące ćwiczenia siłowe, ponieważ oba czynniki osłabiają mięśnie Kegla. 

 

CO WARTO WIEDZIEĆ?
jakie kulki gejszy

  • Niewyćwiczone mięśnie Kegla mogą nie podołać utrzymaniu metalowych kulek, powodując dyskonfort a nawet ich wypadnięcie, dlatego warto zacząć od plastikowych.
  • Dopóki nie nauczysz się z nich korzystać i utrzymywać ich w pochwie, najlepiej używać ich wyłącznie w domu, by zapobiec niekontrolowanemu wypadnięciu.
  • Podczas aplikacji powinien być stosowany lubrykant, który ułatwia aplikację kulek i ich odpowiednie umiejscowienie.
  • Tuż przed i po użyciu kulki należy dokładnie umyć ciepłą wodą z mydłem lub specjalnym sprayem bakteriobójczym.

kulki gejszy co to

KULKI GEJSZY – JAK STOSOWAĆ?

Aplikacja kulek gejszy jest bardzo podobna do wkładania tamponu. Delikatnie, po upewnieniu się, że kulki zostały stabilnie umiejscowione w silikonowej otoczce, wpychamy pierwszą kulkę. Jeśli aplikacja jest zbyt trudna, warto spróbować z jedną nogą uniesioną, bądź na leżąco. Następnie należy napiąć mięśnie nóg i mięśnie Kegla. Kulki powinny lekko naciskać na wejście do pochwy i dawać wrażenie jej wypełnienia. Kulki gejszy należy nosić przez około 15 minut dziennie, aby wyćwiczyć i wzmocnić mięśnie Kegla. Ale jeśli chcesz, możesz je trzymać przez godzinę lub więcej, aby uzyskać lepsze efekty.

 

JAKIE KULKI GEJSZY WYBRAĆ?kulki gejszy aplikacja

Zdecydowanie kulki gejszy OVO L1, choć wachlarz kulek jest bardzo szeroki. Nie wszystkie oferty zapewniają 2 pary kulek o różnym ciężarze. Wybierając zestaw OVO L1 płacisz raz a zyskujesz kulki plastikowe zalecane przy stawianiu pierwszych kroków z ćwiczeniami mięśni Kegla, oraz kulki metalowe, które które na pewno chętnie wypróbujesz, gdy będziesz chciała zwiększyć stymulację.

Dodatkowo, wybierając OVO L1 masz pewność, że materiał, z którego kulki zostały wykonane jest całkowicie bezpieczny dla organizmu. Ponadto silikon posiada właściwości hipoalergiczne.

 

kulki dopochwowe do czego służąJAK DZIAŁAJĄ KULKI ROZKOSZY?

We wnętrzu kulek gejszy znajdują się mniejsze kulki, ale o większej masie, które w trakcie wykonywania ruchów delikatnie obijają się o ścianę większej kulki i zaczynają delikatnie drgać, powodując mimowolne zaciskanie się mięśni gładkich w obrębie pochwy i mięśni Kegla. Dzięki temu kondycja mięśni Kegla jest poprawiona, a pochwa bardziej elastyczna.

Jeśli po włożeniu kulek do pochwy usiądziesz wygodnie i złączysz mocno nogi kołysząc przy tym całym ciałem na boki, od razu poczujesz narastające podniecenie.

 

kulki gejszy ovo
DLACZEGO POWINNAŚ JE MIEĆ?

Jeśli uważasz, ze doskonale radzisz sobie z osiągnięciem orgazmu i nie potrzebujesz gadżetów erotycznych, by zwiększać pobudzenie i intesywność doznań, powinnaś przekonać się, że jednak warto wychodzić własnemu organizmowi naprzeciw. Twoje potrzeby się zmieniają, stajesz się coraz bardziej wymagająca, coraz więcej oczekujesz i domagasz się, by osiągać jeszcze wiecej. Dlatego powinnaś mieć kulki gejszy w zasięgu ręki. Jeśli nie z myślą o zabawach łóżkowych, to na pewno po to, by wyeliminować, bądź zapobiec problemowi nietrzymania moczu, by przygotować ciało do porodu lub by pomóc mu wrócić do kondycji sprzed porodu.

 

Artykuł powstał przy współpracy z:

logo

Polub i udostępnij:

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Kulki gejszy OVO L1 - dlaczego powinnaś je mieć?"

  Skomentuj

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Facebook

  Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress