Jak sprawdzić, czy facet jest dobry w łóżku?

Czy zachowanie mężczyzny jest w stanie zdradzić nam, czy jest z niego również dobry kochanek? Czy po tym jak się zachowuje i jakie gesty wykonuje możemy ocenić, czy będzie również dobry w łóżku? Jak wiele charakter mężczyzny mówi nam o jego temperamencie? Okazuje się, że bardzo wiele.

sexy_man_wallpaper_by_alexandruiuilian-d5cshz1

Jak rozpoznać, czy facet jest dobry w łóżku?

Świetny kochanek pokazuje swoją czułość nie tylko podczas miłosnych igraszek w łóżku. Robi to także na co dzień, w każdj możliwej sytuacji. Oczywiście nie mowa tutaj o publicznym obściskiwaniu się, czy klapsach w windzie. Świetny partner wykorzystuje każdą możliwą okazję, aby móc Cię dotknąć. Świadczy to o tym, że w łóżku także nie jest egoistą. Przypadkowe muśnięcia rąk, czuły uścisk bez okazji- to tylko niektóre z dowodów na to, że Twój partner to zaangażowany mężczyzna.

Choć nikt nigdy tego nie udowodnił- kobiety szepczą o tym, że jeśli facet pragnie szybko zaciągnąć kobietę do łóżka, to równie szybko załatwia sprawę w łóżku. Setki kobiet opowiada o tym, że mężczyźnie, z którym się spotykają zależy na seksie i ma ogromne parcie na to, aby jak najszybciej zaciągnąć je do łóżka. Zazwyczaj, kiedy kobieta ulega doznaje ogromne rozczarowania, ponieważ mężczyzna kończy zabawę już wtedy, kiedy ona dopiero zaczyna się rozkręcać.

Zaangażowany mężczyzna to świetny kochanek?

Wierz, lub nie- jednak świetny kochanek, to także świetny tancerz! Taniec mężczyzny świetnie odzwierciedla jego temperament. Zachowanie mężczyzny na parkiecie może pokazać nam, jakim będzie partnerem w łóżku. Warto więc przed rozpoczęciem miłosnych igraszek, zabrać swojego faceta do klubu, aby zobaczyć jak tańczy.

Czy wiesz, że istnieje takie pojęcie jak ciąża  spożywcza? Oficjalnie mówi się o tym, że jeżeli mężczyzna dba o swoje ciało, często ćwiczy i jest wysportowany- jest również idealnym kochankiem w łóżku. Z takim facetem raczej nie będziesz się nudzić w sypialni.

Charakter mężczyzny bardzo wiele mówi o tym, czy będzie z niego nie tylko świetny partner, ale i czy będzie on dobry w łóżku. Jeśli spotkasz zdecydowanego mężczyznę, który nie ma problemu z wyjściem z inicjatywą- możesz być pewna, że będzie wiedział, jak zadowolić Cię w sypialni.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

2 (1 Votes)

Summary

9,2Score

9,2

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Jak sprawdzić, czy facet jest dobry w łóżku?"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress