Jak często kobiety się masturbują? 3 sposoby na masturbację kobiet

W wywiadzie dla naTemat.pl na pytanie o czestotliwość masturbacji Monika odpowiedziała: Wydaje mi się, że dość często. Zazwyczaj raz na dwa dni, ale w zależności od tego jaki mam nastrój, częściej lub rzadziej. Z reguły robię to przed snem. Jednak przeglądając fora dla kobiet można trafić na wypowiedzi mnóstwa kobiet, które przyznają, że onanizują się nawet kilka razy dziennie. Czemu więc masturbacja kobiet wciąż jest tematem tabu?

Jak się masturbuje kobieta?

DSC_1083No cóż, wiem, że kobiety do tego celu używają przeróżnych przedmiotów i choć sposoby na masturbację zaskakują, a czasami nawet szokują, ja jestem zwolenniczką używania przedmiotów zgodnie z ich przeznaczeniem. Tym bardziej, że masturbatory czy stymulatory (jak kto woli) poszły tak technologicznie do przodu, że nie trzeba narażać własnego zdrowia stosując niehigieniczne i nie do końca przemyślane przedmioty, „by zrobić sobie dobrze”. – wyznaje jedna z internautek – Polecam stymulator Odeco w kształcie króliczka. Jest naprawdę niesamowity. Posiada kilkustopniową skalę wibracji, którą można wedle potrzeb regulować. Wykonany z miękkiego silikonu stymulator Odeco jest wodoodporny, dzięki czemu można go łatwo utrzymać w czystości, a higiena jest przecież najważniejsza – dodaje.

3 sposoby na masturbację

 1. Cichy tryb pracy i wodoodporność umożliwiają stosowanie stymulatora Odeco w wannie bądź pod prysznicem. Zachęcamy jednak, by przed stymulacją przygotować sobie aromatyczną, relaksującą kąpiel. Zrelaksowana i odprężona kobieta zazna intesywniejszych doznań, które dodatkowo zostaną spotęgowane przez strumień ciepłej wody.
 2. Do masturbacji można użyć dodatkowo rozgrzewającego lub stymulującego żelu, który dodatkowo pobudzi miejsca intymne. Wystarczy niewielką ilość lubrykantu nanieść bezpośrednio w okolice pochwy lub na stymulator Odeco, po czym płynnymi ruchami rozpocząć stymulację.
 3. Stymulator Odeco może zostać także użyty podczas gry wstępnej z partnerem, a nawet podczas samego seksu. Niewielki rozmiar stymulatora i jego wygodny kształt ułatwiający trzymanie doskonale sprawdzą się podczas zbliżenia w niemalże każdej pozycji.

Produkt dostępny w Markecie Zdrowia i Urody Hipa.pl

DSC_1089 DSC_1091 DSC_1092 DSC_1094 DSC_1101 DSC_1102 DSC_1103 DSC_1104 DSC_1107

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

5 (2 Votes)

Summary

8,9Score

8,9

1 Komentarz do "Jak często kobiety się masturbują? 3 sposoby na masturbację kobiet"

 • comment-avatar
  pieti 27 grudnia 2016 (17:30)

  marchewa, ogórek w prezerwatywę i jazda. Preferuje marchewę, bo w trakcie jazdy jak się złamie, to nie nachlapie jak ogórek.
  a ostatnio takie narzędzie, to taka osłona-rączka gumowa osłaniająca dłoń w takim metalowym wybijaku. ma to długość kilkunastu centrymetrów, grubość ma to odpowiednią, kolor różowy, sztywność ma właściwą, jest za co chwycić, no i jazda jest.
  Mąż używa tego jak rozkuwa wybijakiem tynk, to gumowe jest, osłania wybijak od dłoni, i chroni dłoń od góry przed uderzeniem młotem. Jak się to gumowe z wybijaka ściągnie, to to gumowe to jest to to! I jak się posikam, to tylko spłukam i już. Przed użyciem wyparzam wrzątkiem, po uzyciu spłukuje i odnoszę do mężowskiej narzędziowni. Pozwalam tego uzwać mężwi przy rozkuwaniu tynków, bo miększe i gętkie się robi, ale sztywność jeszcze to ma odpowiednią.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress