Dowiedz się, dlaczego kobiety udają orgazm.

Mimo tego, że żyjemy w XXI wieku- do dziś nie wiadomo, kto właściwie wymyślił udawanie orgazmu. Mimo tego jest to dość częste zjawisko, nie wiedzieć dlaczego szczególnie popularne wśród kobiet. Kobiety do seksu często podchodzą nieco inaczej niż mężczyźni i po za samą rozkoszą ze stosunku ważna jest dla nich bliska więź emocjonalna, jaką tworzy ze swoim partnerem seksualnym. Często jest też tak, że sam stosunek i oddanie partnera nie jest dla nich tak ważne, jak samo szczytowanie. Dlaczego więc kobiety udają orgazm?

DLACZEGO KOBIETY UDAJĄ ORGAZM?

Istnieje wiele powodów, dla których kobiety udają orgazm. Jednym z nich, chociaż bardzo okrutnym może być fakt, że kobieta może być po prostu znudzona swoim partnerem i współżyciem z nim, które nie sprawia jej już żadnej przyjemności. Kobieta udając orgazm daje partnerowi znać, że wszystko jest w porządku i nadal ją zadowala. Tym tropem idąc, może to być też sygnał dla jej partnera, że czas kończyć już zabawę, ponieważ kobieta zwyczajnie doszła i ma już dość na chwilę obecną.

Może też zdarzyć się tak, że kobieta udaje orgazm ponieważ… Wcale go nie ma. Choć brzmi to przynajmniej dziwnie, wiele kobiet podczas seksu nie może osiągnąć szczytu swojej rozkoszy. Dlatego nie chcąc sprawiać przykrości swojemu partnerowi decydują się na udawanie orgazmu.

Udawanie orgazmu…

To jednak droga donikąd, ponieważ z czasem sama kobieta nie będzie odczuwała już żadnej przyjemności z seksu, a zacznie do tego podchodzić jedynie na zasadzie „zrób swoje i koniec”. Seks zacznie jej się kojarzyć z czymś przymusowym, z czym co prostu musi być- mimo, że ona nie ma z tego niczego dla siebie, bo przecież nie ma orgazmu.

Kobiety udają orgazm często również po to, aby ukryć swoje zdrady. Kobiety będące w stałym związku i zarazem zdradzające swojego partnera często udają szczytowanie, aby nie dać partnerowi nic po sobie poznać, podczas gdy tak naprawdę myślami są zupełnie gdzieś indziej, przy kimś zupełnie innym.

Udawanie orgazmu niekiedy jest również efektem braku jakiejkolwiek komunikacji w łóżku między partnerami. Często zdarza się, że kobieta jest na tyle skryta podczas czynności seksualnych, że najzwyczajniej w świecie wstydzi się kierować i naprowadzać swojego partnera na właściwy tor.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

8,3Score

8,3

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Dowiedz się, dlaczego kobiety udają orgazm."

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress