[RECENZJA] ProLong System – urządzenie do powiększania penisa

Podobno rozmiar nie ma znaczenia, ale czy na pewno? Przeprowadzona w ubiegłym roku ankieta wśród użytkowników Niezależnego Rankingu Suplementów Diety Pills-Rank.pl potwierdziła, że „rozmiar penisa nie ma znaczenia” dla kobiet, które tak naprawdę nie mają styczności z małym rozmiarem członka, ponieważ ich partnerzy zostali hojnie obdarowani przez naturę. Co innego twierdzą panie, które nie są w pełni ustatysfakcjonowane długością męskiego przyrodzenia. A jak to jest naprawdę i czy wypada udoskonalać to, czego nie dopracowała natura?

2 prolong systemWymagania kobiet zmieniają się z upływem lat. W tym czasie dojrzewają do prawdziwych relacji z partnerem, odkrywają swoje potrzeby, uczą się je zaspakajać. Seks już nie jest tym samym, czym był, gdy mieliście po 20 lat. Teraz rozumiecie już mowę swoich ciał. Potraficie nawzajem odczytywać sygnały. Potraficie nawzajem zaspakajać własne potrzeby. Jednak wraz z potrzebami zmienia się także ciało. Nawet jeśli kilka lat temu rozmiar penisa był doskonały, to przebyte ciąże, czy nawet pojawienie się nadprogramowych kilogramów mogło doprowadzić do powiększenia pochwy. Wówczas może okazać się, że członek już nie powoduje takiego tarcia jak niegdyś, przestaje zapewniać odpowiednią stymulacje, seks staje się mniej ekscytujący, a osiągnięcie orgazmu trudniejsze.

 

 CZY MOŻNA POWIĘKSZYĆ PENISA?3 pro long system instrukcja

Okazuje się, że istnieją naturalne metody powiększania penisa, które zostały stworzone z myślą właśnie o takich parach, ewentualnie o mężczyznach, którzy od dawna borykają się z kompleksem małego członka, przez co ich pewność siebie i umiejętność nawiązywania relacji seksualnych została zachwiana. Oczywiście istnieją takie metody jak tabletki na powiększanie penisa, ćwiczenia, pompki, jednak najskuteczniejszą, najmniej inwazyjną, a zarazem zapewniającą najlepsze i najtrwalsze efekty jest extender do penisa A najskuteczniejszym i mającym najwięcej rekomendacji extenderem jest ProLong System. 

 

4 pro long systemSKUTECZNOŚĆ EXTENDERA

Skuteczność extendera potwierdzają liczne wzmianki w mediach i raporty w prasie medycznej. Reporter Health Day i prestiżowego US News And World Reports Maureen Salamon w przygotowanym przez siebie materiale twierdzi, że badania przeprowadzone w latach 2000-2009, w których wzięło udział w sumie 230 mężczyzn, potwierdzają, że urządzenia wykorzystujące trakcję są najskuteczniejszą metodą zwiększania męskiego członka.

Skuteczność potwierdza także sklep Suplementy Online, który przeprowadza ankiety wśród klientów, którzy dokonali zakupu w tymże sklepie.

PROLONG SYSTEM
5 prolong system części

ProLongSystem to urządzenie do rozciągania i wydłużania penisa, które zostało stworzone na podstawie danych medycznych dotyczących wydłużania kończyn, bo najskuteczniejszą metodą jest połączenie siły trakcji z ćwiczeniami rozciągającymi zwiększającymi elastyczność skóry i poprawiającymi jej właściwości regeneracyjne.

Tajemnicą sukcesu jest tylko i wyłącznie precyzja wykonania urządzenia i systematyczność używania. W związku z tym, że na rynku istnieje mnóstwo podróbek urządzenia, by nabyć oryginalne ProLong System najlepiej skorzystać z oficjalnej strony produktu PROLONGSYSTEM.PL

6 pro long system elementyChoć początkowo cena ProLong System może wydawać się wysoka, po przemyśleniu kilku aspektów od razu zmieniamy zdanie. Chirurgiczne powiększanie penisa to koszt rzędu 3500-5000 zł. Operacyjne powiększanie członka jest jednak najbardziej inwazyjną metodą i może nieść za sobą różnego rodzaju powikłania.

Stosując tabletki na powiększanie penisa trzeba się liczyć z tym, że kuracja musi potrwać ok. 6 miesięcy, by efekty były widoczne, co w rezultacie kosztować nas będzie ok. 1000-1200 zł, bez gwarancji, że efekty pozostaną trwałe. Dodatkowo należy wziąć pod uwagę, że nie wszystkie dostępne na rynku preparaty są skuteczne, a my możemy być uczuleni na którykolwiek ze składników.

 

PRO LONG SYSTEM – JAKOŚĆ A CENA7 pro long sytem przedłużenie

W przypadku ProLong System płacisz tylko raz i możesz korzystać z urządzenia jak długo chcesz i kiedy tylko chcesz. Aktualna cena urządzenia to 939zł i jest to cena zestawu, w skład którego wchodzi eleganckie pudełko nie zdradzające zawartości, szczegółowa instrukcja obsługi i extender z dodatkowymi przedłużkami, w razie gdyby efekt kuracji przerósł Twoje najśmielsze oczekiwania a mimo to wciąż chciałbyś osiągnąć jeszcze więcej. Każdy element extendera jest wykonany z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu możesz mieć pewność, że urządzenie nie tylko spełni twoje oczekiwania, ale także będzie bezpieczne dla organizmu i nie wywoła żadnych reakcji alergicznych.

 

8 pro long system nakładkaINSTRUKCJA OBSŁUGI

Choć wydawać się może, że złożenie i sam sposób użycia ProLong System jest trudny, wszelkie wątpliwości i obawy szybko zostaną rozwiane po zapoznaniu się ze szczegółową instrukcją, która w postaci książeczki omawiającej najdrobniejszy szczegół funkcjonalności urządzenia jest dołączona do zestawu. Jeśli jednak pomimo zapoznania się z instrukcją masz pewne obawy możesz skontaktować się telefonicznie z Infolinią pod numerem 88 662 46 55, gdzie życzliwi konsultanci chętnie odpowiedzą na nurtujące cię pytania. Infolinia jest dostępna 7 dni w tygodniu, a koszt połączenia jest zgodny ze stawkami twojego operatora.

 

SPOSÓB UŻYCIA EXTENDERA9 pro long system efekty

Wszystkie elementy  ProLong System zostały zaprojktowane tak, by idealne dostosowały się do kształtów ciała. Dzięki temu można korzystać z urządzenia nawet w domu czy pracy podczas codziennych czynności zachowując przy tym pełną dyskrecję, bo nikt nie zorientuje się, że masz je na sobie, chyba że sam będziesz chciał się pochwalić.

Na początku jednak trening nie powinien być zbyt intensywny i trwać za długo. By móc zwiększyć intensywność ćwiczeń w celu uzyskania najlepszych rezultatów najlepiej najpierw popracować nad wytrzymałością. 

10 prolong systemCO OSIĄGNĘ DZIĘKI PRO LONG SYSTEM? 

Podczas przeprowadzonych badań mężczyźni testujący ekstender ProLong System zyskali od 2,5 – 7,5 cm w ciągu pierwszych sześciu miesięcy używania urządzenia zgodnie z zaleceniami. Wynik jaki osiągniesz uzależniony jest od częstotliwości i intensywności ćwiczeń. Nie należy jednak zapominać, że każdy mężczyzna ma różny stopień elastyczności skóry i jej napięcia podczas wzwodu, co również ma duży wpływ na efekty treningów. Znaczenie może mieć także rozmiar członka przed rozpoczęciem stosowania Pro Long System.

 

NA JAKIE EFEKTY MOŻNA LICZYĆ?11 pro long system

Ekstender Pro Long System stosowany regularnie i zgodnie z zaleceniami zapewnia:

 • zwiększenie rozmiaru członka w granicach 2,5-7,5 cm,
 • zmniejszenie skrzywienia penisa,
 • redukcję zbliznowaneń powodujących wykrzywienie członka

Siła trakcji, którą wykorzystuje ProLongSystem, skutecznie koryguję krzywiznę penisa, a tym samym jest skutecznym narzędziem leczącym chorobę Peyroniego.

 

12. pro long systemCHOROBA PEYRONIEGO

Na chorobę Peyroniego zapadają zazwyczaj mężczyźni w wieku 40-60 lat, choć nie jest powiedziane, że nie może dotknać znacznie młodszych mężczyzn. Choroba ta atakuje męskie narządy płciowe. Objawia się skrzywieniem penisa, problemami z osiągnięciem i utrzymaniem erekcją, spowodowanymi zmniejszoną twardością penisa i częstą bolesnością w czasie jej trwania. Niekiedy choroba Peyroniego może doprowadzić nawet do impotencji.
Rozwój choroby Peyroniego może być różny, a dokładne przyczyny jej wystąpienia nie są znane.

 

KORZYŚCI DLA KOBIET13. pro long system

A co kobiety mogą zawdzięczać urządzeniu ProLong System?

 • większy penis to głębsza penetracja, bardziej spotęgowane doznania, silniejsze orgazmy u obojga partnerów
 • częstsza ochota na seks, bo apetyt rośnie w miarę jedzenia,
 • poprawa relacji z partnerem, co wyklucza częstsze kłótnie czy nawet zdrady.

14 pro long system

Dlaczego warto walczyć o udane relacje w sypialni? Udany seks wpływa na samopoczucie, a więc nieudany seks również ma na nie wpływ. Problemy w sypialni automatycznie odbijają się zarówno na życiu rodzinnym jak i zawodowym. Mężczyzna, który nie jest pewny własnej wartości, i którego rozmiar członka od dawna był kompleksem nie do zwalczenia, podobnie będzie zachowywał się w pracy czy w domu. Warto pracować nad polepszaniem relacji w związku, warto walczyć z własnymi słabościami i kompleksami. Dlatego warto zainwestować w siebie i zastosować urządzenie do powiększania penisa ProLong System, które dodając zaledwie kilka centymetrów męskości, odmieni postrzeganie siebie i pozwoli odkryć nową jakość współżycia.

PLS_CTA_2

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

4.1 (9 Votes)

Summary

9,9Score

9,9

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "[RECENZJA] ProLong System - urządzenie do powiększania penisa"

  Skomentuj

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Facebook

  Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress