Macho, czy niepoprawny romantyk?

Jacy mężczyźni podobają się kobietom? Elastyczni, tacy którzy potrafią dostosować się do sytuacji lub sytuację dopasować do siebie, nieprzewidywalni, którzy są jedną wielką niewiadomą, czy poukładani i stonowani? Stereotypy nie zawsze przekładają się na życie.

typy mężczyzn

 

Zwykle bywa tak, że tęsknimy za tym, co nieznane i znajduje się poza zasięgiem. Mając przy boku wrażliwego i czułego mężczyznę, marzymy o dreszczyku emocji z brutalnym macho i odwrotnie – mając na co dzień typ macho, prawdziwy romantyk traktujący kobietę niemal z czcią i atencją, jest zwiewnym marzeniem.

Kobiety zwykle maja słabość do dwóch skrajnych osobowości mężczyzn – uczuciowego romantyka i praktycznego macho. Pierwszy z nich, to wrażliwy na piękno, spontaniczny w sprawianiu niespodzianek, troskliwy, prawiący komplementy, prawdziwy dżentelmen i w dodatku marzyciel. Takich mężczyzn jednak w dzisiejszych czasach trudno znaleźć, a jeśli tacy istnieją, to trzeba naprawdę się ich naszukać. Może jednak warto szerzej otworzyć oczy i zwyczajnie się porozglądać? Która z pań nie chciałaby być obsypywana kwiatami, czy zapraszana na romantyczne kolacje?

Z kolei macho to prawdziwy lep na kobiety, które w swoim życiu szukają prawdziwych mężczyzn, nie tylko zaradnych, pracowitych i zaradnych, ale głównie postawnych, wzbudzających respekt, przez co czują się przy nim bezpieczne. Jego zainteresowanie również są typowo męskie, i choć kobieta nie dzieli z nim pasji, może być pewna, że w takim związku nuda jej nie grozi. Ten typ panów to także miłośnik przygód, więc wybranka może być pewna atrakcyjności takiego związku.

I jak to zwykle bywa, dostrzegając wszystkie zalety, trzeba poszukać również i wad. Otóż decydując się na związek z typowym romantykiem, każda kobieta musi wziąć pod uwagę niezmienny fakt, że ten typ faceta raczej nigdy nie zostanie majsterkowiczem – złotą rączką, próżno więc zawracać mu głowę naprawianiem drobnych domowych usterek. Macho zaś, przekonany o swojej nieomylności może przejawiać typowe zachowania egoistyczne, jest typowym narcyzem dbającym o swój wygląd bardziej niż o wiele innych rzeczy.

Spacery po plaży ze słodkim romantykiem czy szaleństwo do rana na parkiecie z seksownym macho? A gdyby tak próbować znaleźć mężczyznę, który byłby wyposażony w obie pożądane cechy? Czy powierzchowność zawsze potwierdza osobowość i intelekt? Warto szukać, może się okazać bowiem, że to czego szukamy jest w zasięgu wzroku…

 

Polub i udostępnij:

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Macho, czy niepoprawny romantyk?"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress