Jak przygotować się do pierwszej randki?

Wielki dzień, o którym marzyłaś od dawna nadchodzi wielkimi krokami. Idealna randka jest jedynym o czym myślisz. Jednak kiedy pozostaje  co raz mniej czasu, bez względu na to gdzie pierwsza randka będze miała miejsce, zaczynasz obawiać się tego, czy dobrze wypadniesz. Pierwsza randka z chłopakiem decyduje o tym, czy spotkacie się po raz kolejny, czy będzie to jednak Wasza ostatnia randka. Uwierz, że dla mężczyzny pierwsza randka z dziewczyną jest tak samo stresującym przeżyciem, jak dla Ciebie. Oczywiście nie umniejszy to Twoim nerwom, ale pewnie dobrze wiedzieć, prawda? Jak więc przygotować się do pierwszej randki? W co się ubrać? O czym rozmawiać na randce?

pierwsza randka

Pierwsza randka – co ubrać?

Chociaż wiele mówi się o tym, że wygląd nie ma żadnego znaczenia, szczególnie w miłości, która jak wiadomo- bywa ślepa, warto uświadomić sobie jednak, że wygląd jest pierwszym, na co zwracamy uwagę u nowo-poznanej osoby. To na podstawie jej wyglądu podejmujemy decyzję o ewentualności kolejnego spotkania, oraz niejako obieramy osobę w jakąś postać. Przykładowo- inaczej ocenimy mężczyznę w garniturze, a inaczej takiego w luźnych spodniach i bluzie.

Tak samo mężczyźni patrzą na nas- inaczej przypisują sobie kobietę w obcisłej sukience, a inaczej w rurkach i koszulce. Idealna randka wymaga tego, abyś idealnie czuła się w tym co założyć. Wszystko oczywiście zależy od tego, gdzie pierwsza randka się odbędzie.

Jeśli wybieracie się na zimowy- z pewnościa nie będziesz się za nadto rozbierać. W co innego ubierzesz się na kolację do restauracji, a co innego, jeśli pierwsza randka z chłopakiem będzie w kinie. Powinnaś przede wszystkim dopasować swój strój do okoliczności, w których się znajdziecie, ale zarazem pamiętać o tym, by czuć się dobrze i wciąż wyglądać seksownie.

Pierwsza randka- makijaż.

Tutaj zasada „im więcej tym lepiej” niestety nie zda egzaminu. Wbrew wszelkim pogłoskom- mężczyźni nadal stawiają na naturalność. Wyobraź sobie sytuację: pierwsza randka, kwiaty, kolacja, wychodzicie z restauracji i kiedy czekacie na taksówkę zaczyna padać deszcz.

On oddaje Ci swoją marynarkę, która nakrywać głowę i ramiona, a przy tym wszystkim pozostawiasz na niej obrzydliwe plamy z podkładu. Myślisz, że to wywróży kolejne spotkanie? Nie, z pewnością będzie to ostatnia randka. Można pomalując się ładnie, stosując delikatny, nieprzesadzony makijaż i uwierz, że wygląda to naprawdę o niebo lepiej!

Pierwsza randka- jak się przygotować?

Koniecznie musisz pamiętać o tym, by wszelkie zabiegi pielęgnacyjne na swoim ciele nie wykonywać ani w dniu randki, ani w dniu ją poprzedzającym. Tyczy się to zarówno peelingów, depilacji, jak i regulacji brwi. Skóra jest bardzo skłonna do podrażnień, a nie chciałabyś chyba, aby Twoja idealna randka zostawiła mu w pamięci Twoją podrażnioną twarz, czy nogi, prawda?

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

9,1Score

9,1

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Jak przygotować się do pierwszej randki?"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress