Czy w dzisiejszych czasach trudno znaleźć prawdziwą miłość?

W dzisiejszych czasach bardzo wiele mówi się o tym, jak ciężko znaleźć prawdziwą miłość. Samotni ludzie zrzucają wszystko na mentalność, na pogoń za pieniądzem i przyjemnościami. Wychodzą z założenia, że znalezienie prawdziwej miłości jest naprawdę ciężkim zadaniem i spoczywają na laurach- zamiast otworzyć się na świat, zamykają się w nim i sami sobie gotują los samotnika. Totalną przeciwniczką takiego jest Malwina, która poznała… Miłość przez internet i opowiem nam czy związek na odległość ma jakikolwiek sens.

 

Czy w dzisiejszych czasach trudno znaleźć prawdziwą miłość?

-Witaj Malwina. Dzięki, że zgodziłaś się opowiedzieć naszym czytelnikom i czytelniczkom o swojej historii. Być może otworzy ona niektórym oczy na świat i uzmysłowi, że nie warto zamykać się przed nim w czterech ścianach.
-Cześć. Naprawdę nie ma za co. Takie historie nie zdarzają się często, dlatego naprawdę chętnie podzielę się ze światem swoją. Niech ludzie wiedzą, że chcieć często znaczy móc!

-Świetne masz podejście. Czy zawsze byłaś taką optymistką?
-Coś Ty, połowę życia przepłakałam. Zawsze czułam się jakby bardziej dorosła i na swój sposób jakoś tam mądrzejsza od swoich rówieśników. Dlatego też zawsze byłam maksymalnie wyalienowana. Początkowo nawet mi się to podobało, jednak z czasem stało się moją udręką. Popadałam w różnego rodzaju depresje i melancholie. Dopiero po jakimś czasie trafiłam przypadkiem w internecie na cytat: „Przychodzi w życiu taki czas kiedy oddalasz się od dramatów i osób, które je tworzą. Otaczasz się ludźmi, z którymi się śmiejesz. Zapominasz złe rzeczy i koncentrujesz się na dobrych. Kochasz ludzi, którzy dobrze Cię traktują, a o pozostałych się modlisz. Życie jest takie krótkie- przeżyj je szczęśliwie. Upadki są częścią życia, a podnoszenie się to w istocie samo życie. Żyć- to prezent, zaś być szczęśliwym- TO TWÓJ WYBÓR.„. On otworzył mi oczy.

-Chcesz mi powiedzieć, że to cytat popchnął Cię  do zmian w życiu?
-Wiem, brzmi to co najmniej dziwnie, ale… TAK. Otworzyłam się i zaczęłam wychodzić wreszcie na ludzi, doszło do mnie, że mój los jest w moich rękach. Poznałam wtedy Michała. Mieszkał 30 km ode mnie. Niby mała odległość, ale odległość, a jak wiadomo związek na odległość ma niewielkie szanse na przetrwanie. Z czasem zamieszkaliśmy razem. Jestem żywym dowodem na to, że mimo ogólnie kiepskich czasów, znalezienie miłości nie jest problemem, jeśli tylko jest się otwartym na ludzi i nie udaje kogoś, kim się nie jest.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

7,0Score

7,0

Brak komentarzy do "Czy w dzisiejszych czasach trudno znaleźć prawdziwą miłość?"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress