Czy w dzisiejszych czasach trudno znaleźć prawdziwą miłość?

W dzisiejszych czasach bardzo wiele mówi się o tym, jak ciężko znaleźć prawdziwą here miłość. Samotni ludzie zrzucają wszystko na mentalność, na pogoń za pieniądzem i przyjemnościami. Wychodzą z założenia, że znalezienie prawdziwej miłości jest naprawdę ciężkim zadaniem i spoczywają na laurach- zamiast otworzyć się na świat, zamykają się w nim i sami sobie gotują los samotnika. Totalną przeciwniczką takiego jest Malwina, która poznała…  http://francehydravion.com/hot-as-girls-naked Miłość przez internet i opowiem nam czy  http://fivestaraf.com/phyllis-schlafly-gay związek na odległość ma jakikolwiek sens.

 

Czy w dzisiejszych czasach trudno znaleźć prawdziwą miłość?

young eunuch teens castration story pics -Witaj Malwina. Dzięki, że zgodziłaś się opowiedzieć naszym czytelnikom i czytelniczkom o swojej historii. Być może otworzy ona niektórym oczy na świat i uzmysłowi, że nie warto zamykać się przed nim w czterech ścianach.
-Cześć. Naprawdę nie ma za co. Takie historie nie zdarzają się często, dlatego naprawdę chętnie podzielę się ze światem swoją. Niech ludzie wiedzą, że chcieć często znaczy móc!

mature big tittied xxx -Świetne masz podejście. Czy zawsze byłaś taką optymistką?
-Coś Ty, połowę życia przepłakałam. Zawsze czułam się jakby bardziej dorosła i na swój sposób jakoś tam mądrzejsza od swoich rówieśników. Dlatego też zawsze byłam maksymalnie wyalienowana. Początkowo nawet mi się to podobało, jednak z czasem stało się moją udręką. Popadałam w różnego rodzaju depresje i melancholie. Dopiero po jakimś czasie trafiłam przypadkiem w internecie na cytat: „Przychodzi w życiu taki czas kiedy oddalasz się od dramatów i osób, które je tworzą. Otaczasz się ludźmi, z którymi się śmiejesz. Zapominasz złe rzeczy i koncentrujesz się na dobrych. Kochasz ludzi, którzy dobrze Cię traktują, a o pozostałych się modlisz. Życie jest takie krótkie- przeżyj je szczęśliwie. Upadki są częścią życia, a podnoszenie się to w istocie samo życie. Żyć- to prezent, zaś być szczęśliwym- TO TWÓJ WYBÓR.„. On otworzył mi oczy.

go to link -Chcesz mi powiedzieć, że to cytat popchnął Cię  do zmian w życiu?
-Wiem, brzmi to co najmniej dziwnie, ale… TAK. Otworzyłam się i zaczęłam wychodzić wreszcie na ludzi, doszło do mnie, że mój los jest w moich rękach. Poznałam wtedy Michała. Mieszkał 30 km ode mnie. Niby mała odległość, ale odległość, a jak wiadomo związek na odległość ma niewielkie szanse na przetrwanie. Z czasem zamieszkaliśmy razem. Jestem żywym dowodem na to, że mimo ogólnie kiepskich czasów, znalezienie miłości nie jest problemem, jeśli tylko jest się otwartym na ludzi i nie udaje kogoś, kim się nie jest.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Czy w dzisiejszych czasach trudno znaleźć prawdziwą miłość?"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress