Co to jest punkt g i jak go znaleźć?

Punkt G to bardzo wrażliwe miejsce, którego stymulacja pozwala na doznanie bardzo silnego pobudzenia seksualnego. Punkt G jest wspólny dla obu płci, jednak umiejscowiony jest on w innych miejscach. Czym jest punkt G oraz jak go znaleźć? Jak stymulować punkt G, by zapewnić rozkosz drugiej połówce? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w poniższym artykule.

Co to jest punkt G?

Punkt G u kobiet i mężczyzn to najwrażliwsza strefa erogenna na ciele, natomiast strefy erogenne to obszary, które są szczególnie wrażliwe na dotyk. Stymulowanie tych miejsc wywołuje silne pobudzenie seksualne oraz dostarcza bardzo mocnych doznań. Strefy erogenne to miejsca, na które szczególnie warto zwrócić uwagę podczas zbliżenia. Punkt G dostarcza na tyle silnych doznań, że możliwe jest osiągnięcie orgazmu wyłącznie na skutek drażnienia tego obszaru.

Punkt G u mężczyzn znajduje się w odbycie, natomiast u kobiet na przedniej ścianie pochwy. Dla wielu osób stymulowanie odbytu mężczyzny wydaje się być zarezerwowane tylko dla związków homoseksualnych. W rzeczywistości jest to coraz częstsza praktyka w związkach heteroseksualnych. Punkt G u mężczyzny dostarcza bardzo silnych doznań i potwierdzi to każdy facet, który kiedykolwiek próbował takiej stymulacji. Drażnienie punktu G u mężczyzn zmniejsza także ryzyko wystąpienia raka prostaty.

Jak znaleźć punkt G?

Punkt G ma postać chropowatego zgrubienia, a znalezienie go jest najprostsze przy użyciu odpowiednich gadżetów erotycznych. Punkt G u kobiet znajduje się na przedniej ściance pochwy, około 5 cm od wejścia. Jest to bardzo mały punkt, którego wielkość wynosi 1,5 na 2 cm. Ten magiczny punkt u mężczyzn położony jest w odbycie, około 6-8 cm od ujścia. Punkt G u mężczyzn usytuowany jest na wysokości gruczołu krokowego, czyli prostaty.

Jak znaleźć Punkt G? Najbardziej klasycznym sposobem jest przesuwanie palcem po ściance odbytu u mężczyzn oraz po ściance pochwy u kobiet, do momentu aż poczujesz niewielkie wybrzuszenie. Skuteczna stymulacja, wykonywana w ten sposób może być jednak niewygodna. Natomiast podczas uprawiania seksu waginalnego lub analnego ciężko jest stymulować żołędziem w ten sposób, by drażnić Punkt G. Aby to było możliwe, konieczne jest zastosowanie specjalnych pozycji.

Jak stymulować punkt G?

Najskuteczniejszym sposobem na stymulację punktu G u kobiet i mężczyzn jest wykorzystanie gadżetów erotycznych. Z zależności od stopnia zaawansowania możesz wybrać mały wibrator i kulki gejszy lub większe masażery prostaty i ekskluzywne wibratory, z wieloma trybami pracy. Jeśli Twoja przygoda z gadżetami erotycznymi oraz stymulowaniem punktu g dopiero się zaczyna, jednym z najlepszych rozwiązań będzie wybranie mini wibratora – Ovo D6. To minimalistyczny gadżet, który posiada cztery tryby wibracji. Jego niewielkie rozmiary i smukły kształt sprawiają, że zaakceptuje go nawet osoba, która nigdy nie miała styczności z erotycznymi akcesoriami.

Mini wibrator skutecznie pobudzi punkt G u mężczyzn i kobiet, a dzięki temu, że jest wodoodporny, może być używany także w wannie lub pod prysznicem. Wodoodporność oznacza także, że korzystając z wibratora, możesz używać nawilżających lubrykantów. Alternatywą dla tego wibratora jest mini wibrator Ovo W1, którego kształt przypomina żołądź penisa. Wibrator ten jest minimalnie grubszy, więc zapewni inne doznania.

Jeśli zależy Ci na wyborze niewibrującego gadżetu, doskonałym wyborem będą kulki gejszy Ovo L1a Love Balls. Ten gadżet to kulki zamontowane na silikonowym sznurku. Nie wywołują one wibracji, jednak pocieranie ścianek pochwy lub odbytu jest bardzo podniecające. Punkt G u kobiet i mężczyzn stymulowany kulkami gejszy wywoła bardzo silne doznania.

Stymulacja punktu G – masażer prostaty i wibrator króliczek

Punkt G u mężczyzny dostarcza bardzo silnych doznań. Najodpowiedniejszym gadżetem erotycznym to stymulowania tego miejsca u mężczyzn jest masażer prostaty Ovo Q1. Produkt ten jest dedykowany do penetrowania odbytu i punktu G u mężczyzn. Masażer posiada dwa tryby wibracji i trzy tryby intensywności.

Jednym z najlepszych gadżetów do podrażniania punktu G u kobiet jest wibrator króliczek Ovo E7. Wibrator tego typu stymuluje nie tylko pochwę, ale także łechtaczkę. To podwójna przyjemność zagwarantowana przez jeden produkt. Wibrator króliczek posiada pięć trybów wibracji i trzy poziomy intensywności. W porównaniu do akcesoriów opisanych powyżej, gadżety te wyróżnia większy rozmiar oraz większa moc.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

9,8Score

9,8

Brak komentarzy do "Co to jest punkt g i jak go znaleźć?"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress