Powiększanie ust kwasem hialuronowym a opryszczka.

Coraz więcej kobiet myśli nad ulepszaniem swojego naturalnego piękna. Coraz więcej z nich uważa także, że powiększanie ust kwasem hialuronowym jest najlepszą i najskuteczniejszą metodą dodania sobie zmysłowości i kobiecości. Ale czy każda z nas może zastosować wypełnienie ust kwasem hialuronowym? Czy są jakieś przeciwwskazania?

powiększanie ust kwasem hialironowym

Opryszczka wargowa jest bezwzględnym przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym.

Wirus Herpes simplex jest jednym z najczęściej atakujących nas mikrobów. Podobno co trzecia osoba na świecie jest nosicielem postaci HSV-1, która wywołuje chorobę.

Wirus nie występuje na stałe w okolicach ust, zazwyczaj w stanie uśpienia gromadzi się w systemie nerwowym czekając tylko na możliwość zaatakowania, a więc na obniżenie naszej odporności bądź podrażnienie mechaniczne.

Nakłuwanie ust z ogniskiem opryszczki może doprowadzić do rozprzestrzenienia wirusa i powstania nowych wykwitów. Najlepiej jest więc poczekać na wygojenie stosując doustne leki z acyklowirem w składzie. Działanie wspomnianych leków wspomagają maści i plastry z tymże składnikiem, jak również dostępne bez recepty suplementy wspomagające regenerację ust.

Sposób na opryszczkę

W przypadku nawracających opryszczek, nawet w okresie remisji schorzenia, warto zastosować profilaktycznie kurację przeciwwirusową, nim zdecydujemy się na zabieg iniekcyjny w okolicy ust. W związku z tym, że wirus HSV-1 przenosi się poprzez kontakt, warto zastosować plastry na opryszczkę, by nie zarazić innych.

Polub i udostępnij:

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Powiększanie ust kwasem hialuronowym a opryszczka."

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress