Kobiety kontra rak piersi! Skorzystaj z indywidualnej konsultacji z doktorem Markiem Janiszem

Klinika Korona oraz magazyn Imperium Kobiet, zapraszają na kameralne spotkanie poświęcone zagadnieniom związanym z rakiem piersi, które odbędzie się 13 października o godzinie 19.00 w siebie Kliniki w Warszawie.

badanie piersi

Rak piersi to obecnie jeden z najczęściej występujących nowotworów u kobiet. Zachorować może każda z nas – bez względu na wiek, czy wykonywany zawód. Choroba coraz częściej przytrafia się również kobietom, w których rodzinie nie było przypadku zachorowania na ten niebezpieczny nowotwór. Czy można wygrać z rakiem? Oczywiście, że tak, jednak jest to prawdziwy wyścig z czasem, gdzie podstawowym warunkiem odniesienia sukcesu jest szybkie wykrycie niepokojących zmian.

Problem polega na tym, że my, kobiety wciąż mało wiemy o tej chorobie. Tymczasem wokół nowotworu piersi narosło już wiele mitów, które głoszą np., że jest to choroba dziedziczna, że młode kobiety na nią nie zapadają, że wystarczy wykonywać badania palpacyjne, by się przed nią ustrzec…

Takich stereotypów jest o wiele więcej! Aby się z nimi skutecznie rozprawić, warto zasięgnąć wiedzy u znawcy tematu. Dlatego Klinika Korona, specjalizująca się w diagnostyce i leczeniu chorób piersi oraz magazyn Imperium Kobiet postanowiły powołać do życia cykliczne spotkania z paniami, które chciałyby wiedzieć więcej o podstępnej chorobie, jaką jest rak piersi.

Pierwszy event odbędzie się już 13. października w Klinice Korona. Spotkanie, na które zapraszamy 12 pań, będzie miało przyjazny, kameralny charakter. W pierwszej części warsztatów doktor Marek Janisz, od lat zajmujący się badaniem i leczeniem chorób piersi, zaprezentuje wykład, który przyniesie odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące tej dziedziny, m.in.:

– Jak przygotować się do badania USG piersi?
– Jak często się badać?
– Czy to boli?
– Kiedy otrzymam wynik?
– Kiedy wykonywać samobadanie piersi?
– Skąd się biorą guzki?
– Czy każda zmiana jest złośliwa?
– Jaka jest różnica pomiędzy mammografią i USG.
– Zmiany skórne na ciele i znamiona- badanie i ich usuwanie

W trakcie warsztatów nie zabraknie również miejsca na indywidualne konsultacje z doktorem Markiem Janiszem.

Na uczestniczki spotkania czekają również inne atrakcje: prezentacja kosmetyków, pogawędki na temat pielęgnacji ciała i twarzy, lampka wina i konkurs z nagrodami ufundowanymi przez Klinikę Korona i wydawnictwo I.D.MEDIA!
Zgłoś swój udział już dziś – liczba miejsc jest ograniczona!

Zapisy: info@idmedia.pl

1456526_1383956835180455_379472485_n

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

5 (2 Votes)

Summary

9,8Score

9,9

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Kobiety kontra rak piersi! Skorzystaj z indywidualnej konsultacji z doktorem Markiem Janiszem"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress