Jak ćwiczyć na twisterze? Ćwiczenia na boczki, które warto znać

Kobiety, które marzą o szczupłej, wyrzeźbionej sylwetce, poszukują rozwiązań, dzięki którym będą mogły zaoszczędzić czas i pieniądze, bo nie każda z nas może pozwolić sobie na odwiedzanie klubów fitness trzy razy w tygodniu. Z myślą właśnie o takich kobietach powstał przyrząd jakim jest twister do ćwiczeń. Efekty, jakie można osiągnąć dzięki niemu są niesamowite, a cena zaskakująco niska. 

jak ćwiczyć na twisterze

Jak ćwiczyć na twisterze?

Cwiczenia na twisterze należą do najprostszych ćwiczeń rzeźbiacych rzeźbiących sylwetkę. Należy stanąć na talerzu twistera z lekko ugiętymi nogami w kolanach i wykonywać skręty bioder na boki. Dzięki prostostocie ćwiczeń w trakcie treningu warto np. oglądać telewizję. Wówczas ćwiczenia nie będą monotonne, a my zapominając o treningu umilimy sobie czas słuchaniem muzyki, czy oglądaniem ulubionego filmu.

jak ćwiczyć na twisterzeĆwiczenia na boczki i brzuch

Ćwiczenia na twisterze na boczki i brzuch najlepiej wykonywać korzystając z pomocy ściany, szafy lub krzesła z wysokim oparciem. Należy ustawić twister na około 30 cm od ściany, szafy lub krzesła i oprzeć się o nie dłońmi. Następnie stajemy gołymi stopami na twisterze i wykonujemy pełne skręty talii, nie wykonując skrętów całego ciała. Ćwiczenia na brzuch i boczki powinny trwać około 7-10 minut. Niektóre twistery do ćwiczeń mają wbudowane specjalne linki z uchwytami do trzymania się podczas wykonywania ćwiczeń. Dzięki temu trening możemy wykonać praktycznie w dowolnym miejscu.

twisterĆwiczenia na twisterze można wykonywać także w pozycji siedzącej. Należy usiąść na twisterze postawionym na krześle. Zachowując proste plecy i nie odrywając stóp od podłogi gołyszemy biodrami na boki. Możliwie jak najdalej od początkowego położenia kolan. Takie cwiczenie również może być wykonywane podczas oglądania telewizji, a nawet podczas czytania książki.

Wykonywane regulanie ćwiczenia na twisterze zapewniają efekty w bardzo szybkim czasie. Należy jednak pamiętać, by dzienny jednorazowy trening nie był krótszy niż 30 minut. Cena twistera do ćwiczeń waha się w granicach 50zł. A więc za tak niską kwotę możemy nabyć przyrząd, dzięki któremu będziemy mogły ćwiczyć bez wychodzenia z domu, a jego niewielki rozmiar pozwala na bezproblemowe schowanie go nawet pod łóżko w sypialni.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

4.5 (8 Votes)

Summary

8,2Score

8,2

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Jak ćwiczyć na twisterze? Ćwiczenia na boczki, które warto znać"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress