Problemy z seksem – historia czytelnika.

Nigdy nie miałem problemów z seksem. Wprawdzie chwile uniesienia trwały dość krótko, jednak dla mnie był to czas wystarczający. Nie pomyślałem jednak o mojej partnerce, która po każdej naszej przygodzie w sypialni była coraz bardziej rozczarowana.

DSC_1385

Rozgrzana do granic możliwości czekała też na swój punkt kulminacyjny, a ja zawsze oświadczałem jej wtedy, że to już.

Powiedziała mi kiedyś – idź do lekarza. Ale ja nie potraktowałem jej prośby poważnie. Nie tylko dlatego, że to dla mnie dość wstydliwy problem. Ja po prostu nie chciałem stosować żadnych inwazyjnych i często bolesnych metod.

Postanowiłem, że zrobię coś ze swoim libido. Oczywiście na początku zapukałem do Wujka Google, który opowiedział mi wiele ciekawych rzeczy, między innymi to, że wystarczy się suplementować, żeby poprawić swoją sprawność seksualną.

I tak trafiłem na tabletki ZYTAX. Przejrzałem opinie, i kupiłem. Przeliczyłem szybko, że opakowanie wystarczy mi na prawie dwa miesiące. Zacząłem zażywać po dwie kapsułki  – CODZIENNIE, przy okazji wypijając szklankę wody. I co? I po niespełna godzinie byłem już gotowy na igraszki z moją ukochaną!

Tak! Odczułem BARDZO działanie tabletek ZYTAX, na tyle, że przez dwie godziny mogłem się kochać prawie bez przerwy. Zauważyłem też różnicę w obfitości orgazmu a moje podniecenie seksualne praktycznie nie malało.

Wreszcie zadowalałem też swoją kobietę – co było dla mnie najbardziej istotne i teraz już wiem, że NIGDY nie zrezygnuję z tabletek ZYTAX. Tym bardziej, że nie muszę nawet prosić lekarza o receptę. Po prostu kupuję – przez Internet!

 

———————

za nadesłaną historię dziękujemy Panu Igorowi z Tomaszowa Mazowieckiego. Własne historie można nadsyłać na adres mailowy redakcja@vitwoman.pl podając w tytule maila: MOJA HISTORIA.

Polub i udostępnij:

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Problemy z seksem - historia czytelnika."

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress