Moda na siwe włosy- jak zrobić siwe włosy metodą DIY?

Srebrne włosy, a właściwie siwe włosy do niedawna uznawane były za oznakę starości. Kobiety, które zostały dotknięte tym problemem robią wszystko, aby pozbyć się siwych włosów. Okazuje się jednak, że siwe włosy są hitem tegorocznej wiosny, oraz nadchodzących wakacji. Nawet młode dziewczyny próbują różnych sposobów, aby na ich głowach pojawiły się siwe włosy. Oczywiście efekt ten najłatwiej uzyskać, kiedy na naszej głowie są już białe włosy– jednak nie jest to początkowym warunkiem koniecznym, aby osiągnąć zamierzony efekt. Jaki jest sposób na siwe włosy?

leczenie cellulitu

 

JAK ZROBIĆ SIWE WŁOSY?

Sprawa jest dużo łatwiejsza, kiedy na naszej głowie są już rozjaśnione, białe włosy. Jeśli jednak Twoja głowa pokryta jest ciemniejszymi pasmami (nawet ciemnymi blond)- należy je najpierw odpowiednio rozjaśnić. Fryzjerzy i specjaliści zalecają, aby po siwe włosy udać się bezpośrednio do salonu fryzjerskiego. Tłumaczą to możliwością udanej koloryzacji. Jednak dziewczyny, które same sprawiły sobie srebrne włosy twierdzą, że wizyta w salonie wcale nie jest konieczna i całość wykonać można w domowym zaciszu. Jaki jest więc ten magiczny sposób na siwe włosy?

SPOSÓB NA SIWE WŁOSY.

Istnieje kilka domowych sposobów na siwe włosy, oczywiście mowa tutaj wyłącznie o sytuacji, kiedy nasze włosy są naprawdę jasne, a najlepiej wręcz białe. Pierwszym sposobem na siwe włosy jest zakup siwego tonera do włosów. Rzadko kiedy można dostać je w drogeriach, czy kosmetycznych sieciówkach- jednak znalezienie ich w internecie naprawdę nie jest problemem, gdyż dostępne są na zdecydowanej większości platform sprzedażowych. Najbardziej popularnymi tonerami są te marki La Riche. Koszt jednego opakowania tonera, który wystarczy na koloryzację włosów nieco krótszych niżeli do ramion to od dwudziestu do trzydziestu złotych. Jeśli mamy jednak włosy do ramion i dłuższe, potrzebna nam będzie większa ilość szarego toneru. Pamiętajmy, że toner nie jest farbą trwałą i zazwyczaj utrzymuje się na głowie do kilku tygodni, po czym należy ponownie nałożyć toner.

DIY: Siwe włosy.

Innym sposobem na uzyskanie efektu siwych włosów jest użycie fioletowej płukanki do włosów. Należy z nią jednak postępować niezwykle ostrożnie, ponieważ bardzo łatwo o fioletowe odcienie. Niektóre dziewczyny sugerują również zastosowanie niebieskiej płukanki do włosów, jednak tą akurat trudniej dostać niżeli fioletową.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

2.3 (19 Votes)

Summary

9,8Score

9,8

Brak komentarzy do "Moda na siwe włosy- jak zrobić siwe włosy metodą DIY?"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress