Kolagen Norweski nagrodzony Diamentem Beauty 2017

Diamenty Beauty to Ogólnopolski Plebiscyt, w którym redakcja portalu TrustedCosmetics.pl nagradza innowacyjne i wyróżniające się na konferencji produkty, firmy, usługi, zabiegi, suplementy diety, książki czy linie kosmetyków. Kolagen Norweski otrzymał nagrodę Imperium Urody w kategorii Innowacja dla zdrowia i urody w 2016 roku.

„Doceniamy firmy, które osiągnęły sukces, dzięki otwartości na wiedzę, przedsiębiorczości, kreatywności, ciągłemu doskonaleniu swoich umiejętności, wprowadzaniu zmian, oraz korzystaniu z nowatorskich rozwiązań. W tym roku nasza redakcja została wprost zasypana zgłoszeniami, które należało przesłać do końca marca 2017.” – mówi Renata Zielezińska — redaktor prowadząca i wydawca portalu TrustedCosmetics.pl oraz pomysłodawczyni konkursu.

Jury złożone z przedstawicieli redakcji jednogłośnie postanowiło przyznać statuetkę Diamenty Beauty 2017 dla Kolagenu Naturalnego od BioMed Pharma Polska , ponieważ jesteśmy zachwycone nie tylko jego naturalnym i prostym składem, ale również widoczną poprawą kondycji włosów, skóry i paznokci.

Kolagen Norweski od BioMed Pharma Polska to na polskim rynkunowy suplement diety, skierowany głównie do kobiet po dwudziestym piątym roku życia, które dbają o swoją aktywność fizyczną oraz zdrowie skóry, włosów i paznokci.

Sprężysta, gładka cera bez zmarszczek to marzenie każdej kobiety. Ale nie każda z nas wie, że składnikiem, który odpowiada za piękny, młodzieńczy wygląd jest kolagen. Kolagen Norweski przyjmowany regularnie, w krótkim czasie sprawi, że nasza cera rozkwitnie niczym starannie pielęgnowany kwiat. Szybko dostrzeżemy również inne skutki stosowania tej wyjątkowej substancji: nasze włosy nabiorą pożądanego blasku, paznokcie staną się mocne, a stawy zaskoczą idealną kondycją. Wniosek? Kolagen Norweski to największy sprzymierzeniec twojego zdrowia… i urody!

 „Jest nam bardzo  miło, że w tak krótkim czasie zyskaliśmy grono wiernych wielbicielek i zostaliśmy dostrzeżeni na rynku. Wielu naszych klientów zgodnie potwierdza, że zawarte w Kolagenie Norweskim składniki znacznie wpływają na poprawę jędrności skóry, opóźnianie procesów jej starzenia oraz witalność włosów i paznokci. Dziękujemy za zaufanie!- mówi Paweł Lemieszek, Prezes Zarządu BioMed-Pharma Polska Sp. z o.o..

Kolagen Norweski to suplement diety produkowany w Norwegii ze składników naturalnego pochodzenia. Na kompozycję składają się kolagen naturalny, kwasy omega 3 oraz witamina C. Atuty Kolagenu Norweskiego:naturalne składniki takie jak: kolagen typu I i II oraz świeży, tłoczony na zimno olej z łososia norweskiego i witamina C, skuteczność, pozytywny wpływ na skórę, włosy, paznokcie oraz stawy.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

9,8Score

9,8

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Kolagen Norweski nagrodzony Diamentem Beauty 2017"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress