Klinika Korona z kolejnym wyróżnieniem

Znana i ceniona Klinika Korona Medycyna Estetyczna po raz kolejny wyróżniona za wysoką jakość usług. W minioną środę dr Marek Janisz, w imieniu Kliniki, odebrał statuetkę w Plebiscycie „Imperium Urody 2016” w kategorii Medycyna Estetyczna – Modelowanie owalu twarzy. Plebiscyt zorganizowała redakcja magazynu Imperium Kobiet. Najwyższy poziom usług doceniło znakomite jury w składzie: Anna Powierza, Paulina Holtz, Małgorzata Ohme oraz Katarzyna Sujka.

dsc_5482

Klinika Korona, podobnie jak 26 innych nagrodzonych firm, każdego dnia pokazuje, jak istotna jest jakość obsługi klienta, najwyższej klasy produkty oraz umiejętności biznesowe, które skutecznie plasują na wysokich miejscach w swoich branżach. Klinika dr Marka Janisza znalazła się w gronie firm, które osiągnęły sukces, opierając się na znakomitej i indywidualnej komunikacji z klientem, wysokiej jakości sprzęcie oraz ciągłemu rozwojowi.

Jak podkreśla dr Marek Janisz: Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług. Pracujemy na światowych markach, ze znakomitymi specjalistami. Optymalnie dobrany, kompetentny zespół oraz ciągłe dokształcanie i śledzenie trendów pozwala nam utrzymać wysoką pozycję w swojej branży. Cieszy nas kolejne wyróżnienie. Dążymy do tego, aby Klinika Korona na długie lata stała się marką rozpoznawalną w całej Polsce”.

Szeroki wachlarz usług Kliniki Korona obejmuje m.in.: zabiegi kosmetyczne poprawiające kondycję skóry, usuwanie zmarszczek oraz tkanki tłuszczowej oraz powiększanie piersi i ust. Nie ma wątpliwości, że ambitne plany dr Marka Janisza będą skutecznie realizowane, a Klinika Korona stanie się marką znaną i cenioną w całej Polsce, nie tylko za skuteczność i rzetelność, ale przede wszystkich ze względu na rosnącą liczbę zadowolonych klientów.

dsc_4629

Więcej na www.zdrowe-piękno.pl

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

5 (1 Votes)

Summary

9,2Score

9,2

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Klinika Korona z kolejnym wyróżnieniem"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress