EPOCH® GLACIAL MARINE MUD – maseczka z morskiego mułu polodowcowego

Nie od dziś wiadomo, że najlepiej spawdzają się te produkty, które mają najwięcej wspólnego z naturą. To właśnie naturalne składniki wywierają najkorzystniejszy wpływ na nasz organizm. Dlatego zamiast doszukiwać się niebywałych właściwości w markach znanych z ekranów telewizyjnych, postanowiliśmy przyjrzeć się produktowi amerykańskiej firmy, wchodzącej dopiero na polski rynek. Mowa o EPOCH® GLACIAL MARINE MUD. 

EPOCH® GLACIAL MARINE MUD

Jeśli wierzyć legendzie, morski muł polodowcowy wykorzystywany był przez Indian z północno-zachodniego wybrzeża Pacyfiku, którzy próbowali wyrabiać z niego ceramikę. Okazało się jednak, że surowiec jest zbyt delikatny i miałki. Zauważono jednak, że w wyniku wyrabiania glinki ich dłonie stały się zdecydowanie gładsze i bardziej miękkie. Tak odkryto, że morski muł polodowcowy doskonale sprawdza się w pielęgnacji skóry.

Maseczka z morskiego mułu polodowcowego Epoch® Glacial Marine Mud® usuwa zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka, dogłębnie odżywia skórę zestawem ponad 30 korzystnych minerałów, wśród których znajduje się cynk, miedź, magnez, srebro i morskie składniki roślinne.

Została opracowana na bazie glinki wydobywanej przy ujściu dawnej rzeki polodowcowej (Maris limus), która wykazuje właściwości usuwające zanieczyszczenia, a tym samym nie pozbawiające skóry cennej wody.

maseczka do twarzy

Głównym składnikiem maseczki jest oczywiście glinka pochodząca z ujścia dawnej rzeki polodowcowej u północno-zachodniego wybrzeża Pacyfiku (Kanada), wykazująca wyjątkowe właściwości pochłaniające zanieczyszczenia skórne, w tym wszelkie nieczystości, nadmiar tłuszczu, obumarłe komórki naskórka.

Glacial Marine Mud® w swoim składzie zawiera aż 30 korzystnych minerałów. Wśród nich znazł się cynk, który reguluje produkcję tłuszczu i wspomaga proces regeneracji uszkodzonych tkanek skóry; magnez odgrywający istotną rolę w cyklu produkcji energii komórkowej; srebro, które wspomaga system ochronny skóry, zabezpieczając ją przed działaniem zarazków i drobnoustrojów oraz miedź wzmacniająca skórę oraz podnosząca jej odporność na czynniki mechaniczne.

Epoch® Glacial Marine Mud® zapewnia efekty widoczne już po pierwszym zastosowaniu, jednak to regularne stosowanie zapewnia skórze profesjonalną odnowę i kompleksową pielęgnację.

Maseczka ma wodnistą konsystencję, łatwo się rozprowadza i jest bardzo wydajna. Niewielką jej ilość należy rozporowadzić na twarzy omijając okolice oczu i ust, i pozostawić na 15-20 minut, dopóki nie nabierze jasnego koloru, a jej konsystencja nie zmieni się na wyschniętą błotną warstwę. Następnie należy ją dokładnie zmyć ciepłą wodą. Maseczka moze być stosowana również na inne partie ciała. Jest bezwonna.

Epoch® Glacial Marine Mud® można nabyć na oficjalnej stronie producenta TUTAJ, a wpisując kod rabatowy BEAUTY można uzyskać aż 10% zniżki!

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

9,9Score

9,9

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "EPOCH® GLACIAL MARINE MUD - maseczka z morskiego mułu polodowcowego"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress