Doc Color – pierwsza i jedyna koloryzacja bez wody

how to get pregnant porn Linia DOC COLOR shemale lesbinas włoskiej marki Jean Paul Mynè to pierwsze i jedyne farby do trwałej i półtrwałej koloryzacji włosów, z których składu całkowicie wyeliminowano wodę!

black glamour pussy tgp  

boob brooke burkes Jak nie woda to co?

Woda w procesie koloryzacji zwykle służy uzyskaniu kremowej konsystencji mieszanych składników, dodatkowo jest nośnikiem dla pigmentu, jednak wraz z wysuszeniem włosów ślad po niej znika, i „nici” z nawilżenia… W laboratoriach Jean Paul Mynè podjęto próbę wyeliminowania wody ze składu farb i zastąpiono ją, uwaga… Aloesem!

ass fuck knuckle white Co to daje?

O cudownych właściwościach aloesu pisano już wiele, dlatego nikogo nie trzeba będzie przekonywać, że zastąpienie wody aloesem w procesie koloryzacji włosów wniesie wiele dobrego!  Mała zmiana, acz wielka różnica – okazało się , że użycie aloesu znacząco poprawiło krycie, intensywność i przede wszystkim trwałość koloru. Delikatna formuła okazała się w pełni bezpieczna zarówno dla włosów jak i skóry głowy. Co więcej DOC COLOR działa odżywająco i nawilżająco, co przekłada się na połysk włosów poddanych koloryzacji Jean Paul Mynè.

go site paulina james hardcore free Wegańska koloryzacja

Paleta DOC COLOR to 72 intrygujące odcienie, które wyzwala specjalna emulsja aktywująca DOC ACTIV ENZYME. W zależności od tego jak trwały efekt chcemy osiągnąć, możemy sięgnąć po jeden z 5 rodzajów emulsji, której skład został oparty o naturalne oleje roślinne, spirulinę oraz wyciągi z papai i ananasa.

DOC OLEODEC z kolei jest pierwszą bezamoniakową, olejną, rozjaśniającą kąpielą odbarwiającą. Skuteczny w rozjaśnianiu włosów, a przy okazji bezpieczny dla stylisty, bezwonny i bezbarwny specyfik jest w pełni bezinwazyjny, także dla skóry głowy. Zawiera cenne oleje ochronne i nawilżające, takie jak olej ryżowy, oliwa z oliwek, olej arganowy, olej babassowy i olej z mydlnicy lekarskiej.

amateur ballroom dancing fl in us Wegańska koloryzacja

Skład kosmetyków Jean Paul Mynè, poza tym, że jest oparty na naturalnych składnikach jest także w pełni wegański. Produkty również nie były, nie są, i nigdy nie będą testowane na zwierzętach. Harmonia z naturą nie kończy się na samym składzie i trosce o zwierzęta. Designerskie opakowania DOC COLOR to poddawane recyklingowi puszki, bezpieczne, praktyczne i przystosowane do wtórnego wykorzystania małe dzieła sztuki.

Produkty marki free x rated shemale stroker moview Jean Paul Mynè dostępne są w wybranych salonach fryzjerskich na terenie całej Polski.  www.jeanpaulmyne.com.pl

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

9,8

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

1 Komentarz do "Doc Color – pierwsza i jedyna koloryzacja bez wody"

  • comment-avatar
    Paula Ka 23 kwietnia 2018 (06:39)

    Zawsze miałam problem, aby bez problemów zmienić kolor moich włosów. Może właśnie to będzie skuteczne rozwiązanie, dzięki wielkie 🙂

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress