Dla kogo przeszczep włosów metodą FUE?

Najnowocześniejsze metody przeszczepu włosów cechują się dużą skutecznością, wydajnością, wysokim bezpieczeństwem oraz szybkością. Przeszczepione włosy są gęste, przez co zyskuje się zupełnie nowy wygląd. Przeszczep włosów FUE to właśnie nowoczesna metoda, która cieszy się uznaniem na całym świecie, ponieważ nie zostawia blizn na skórze.

przeszczep włosów fue

Na czym polega przeszczep włosów FUE?

Metoda FUE polega na pobraniu kępek włosów z tylnej części głowy lub z jej boków. Włosy małymi porcjami przeszczepia się do wybranego przez klienta miejsca. Na początku projektuje się linię włosów, czyli określa się dokładne miejsce, gdzie włosy mają zostać przeszczepione. Cały zabieg przebiega pod znieczuleniem miejscowym, dlatego jest dla pacjenta bezbolesny. Przeszczep włosów FUE obejmuje również selekcję pobranych mieszków włosowych. Po pobraniu włosów wybierane są jedynie okazy o najsilniejszej i zdrowej cebulce, taki zabieg zwiększa prawdopodobieństwo przyjęcia się włosów.

Jak przygotować się do zabiegu?

Przed zabiegiem wymagana jest konsultacja lekarska oraz zrobienie podstawowych badań, które określą stan zdrowia pacjenta. Wspólnie z osobą wykonującą zabieg ustala się jego cel — wyznacza się linię włosów oraz ustala się miejsce, z którego mieszki włosowe zostaną pobrane. Bezpośrednio przed wykonaniem przeszczepu włosów FUE, wykonuje się miejscowe znieczulenie. Dzięki temu pacjent nie odczuwa bólu oraz dyskomfortu.

Dużą zaletą tego sposobu przeszczepiania włosów jest brak dużych blizn na głowie. To również metoda przeszczepu brwi. Na końcowy efekt trzeba czekać, ale przeszczep włosów FUE jest metodą, która nie ingeruje mocno w ciało człowieka, dlatego to sprawdzony sposób na poprawienie swojego samopoczucia. Ten sposób przeszczepu włosów może nawet skorygować blizny, które powstały po innych zabiegach.

Efekty po zabiegu

Przeszczep włosów FUE to zabieg, w przypadku którego na rezultaty należy poczekać. Na początku skóra może być podrażniona, zaczerwieniona. Skóra jednak nie powinna boleć. Po pewnym czasie zaczerwienienie mija, skóra wraca do swojego naturalnego koloru. Okolice przeszczepionych miejsc mogą delikatnie swędzieć, ale nie należy ich dotykać.

Po upływie paru tygodni od przeszczepu włosów FUE zaczynają one rosnąć. Na początku mogą być cienkie oraz rzadkie — z biegiem czasu stają się gęste i silne. Ostateczny efekt zabiegu jest widoczny nawet po roku. Metoda jest innowacyjna oraz ma dużą skuteczność, dlatego jest chętnie wybierana przez wszystkich, którzy chcą cieszyć się gęstymi włosami.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

8,9Score

8,9

Brak komentarzy do "Dla kogo przeszczep włosów metodą FUE?"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress