Wanienka Flexi Bath.

Wanienka dla nowordka jest jednym z podstawowych elementów dziecięcej wyprawki. Na rynku dostępnych jest tysiące rodzajów wanienek, wypuszczanych na rynek przez podobną liczbę producentów. Wanienki dla niemowląt kupić możemy w różnych kolorach, rozmiarach. Wykonywane są z różnych materiałów, ach rozbieżność cen jest naprawdę spora, w zależności od producenta. Każdy rodzic znajdzie z pewnością wanienkę, która spełni jego oczekiwania. Niektórzy rodzice decydują się na wanienki  ze stależem, inni preferują siedziska do kąpieli. Część stawia na wanienki z odpływem, a jeszcze innych interesuje wanienka turystyczna.

Marka Stokke.

Producentem wanienki turystycznej Flexi Bath, jest znana na całym świecie norweska firma Stokke, powstała w Ålesund w tysiąc dziewięćset trzydziestym drugim roku, w północno-zachodniej części Norwegii. Marka Stokke jest producentem niezwykle wysokiej jakości produktów dla niemowląt i dzieci. W ich ofercie znajdują się między innymi: krzesełka do karmienia, wózki, wanienki i  elementy wyposażenia dziecięcego pokoju, w tym łóżeczka.

Wanienka turystyczna Flexi Bath.

W dwytysięcznym trzynastym roku producent sprzętu dla dzieci Stokke wypuścił na rynek zupełną nowość, jaką była wanienka turystyczna Flexi Bath. Spotkała się ona z niezwykle ciepłm przyjęciem przez rodziców na całym świecie. Niemal w każdym kraju na świecie setki maluchów korzystają z tej rewolucyjnej wanienki.

Wanienka Flexi Bath wyróżnia się od tradycyjnych wanienek głównie tym, że wykonana jest ze specjalnego plastiku, który umożliwia złożenie wanienki do wielkości minimalnej. Nie jest ona wtedy grubsza niż kilkanaście centymetrów, w efekcie czego możemy schować ją do szafy. To świetne rozwiązanie szczególnie dla tych rodziców, którzy mają mało miejsca w mieszkaniu, bądź po prostu cenią sobie ład i porządek. Wanienka turystyczna idealnie nadaje się do tego, aby zabrać ją ze sobą na wakacje, czy weekendowy wypad za miasto. Dzieki swoim minimalnym wymiarom po złożeniu, bez problemu zmieści się do samochodu, torby podróżnej, czy koszyka pod wózkiem. Po rozłożeniu wanienka osiąga rozmiary bardzo zbliżone do tradycyjnej wanienki dla niemowląt. Spokojnie więc możemy wykąpać w niej zarówno kilkumiesięczne niemowlę jak i dwu, czy trzy-letnie dziecko.

My również mamy tą wanienkę w domu i oboje jesteśmy z dzieckiem bardzo zadowoleni. Łatwo się sklada, łatwo rozkłada, z czyszczeniem również nie ma żadnych problemów. Co ważne, wanienka mimo możliwości składania- jest bardzo stabilna, nie musimy się więc martwić o ewentualny upadek dziecka.

Polub i udostępnij:

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Wanienka Flexi Bath."

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress