Szczeniaczek na dobranoc – Fisher Price.

Nie od dziś wiadomo, że spokojny sen ma ogromny wpływ na rozwój naszego dziecka. Podczas snu maluch regeneruje siły, a przede wszystkim zrowo rośnie. Ważnym jest, aby nic ani nikt nie zakłócał snu naszego dziecka. Pamiętacie swoje pluszaki z dzieciństwa, które zabieraliście do łóżka i z którymi zdobywaliście świat w snach? W dzisiejszych czasach te pluszaki na dobranoc nieco różnią się od tych, którymi sami się bawiliśmy. Obecnie maskotki mogą rozmawiać, mają tryb kołysanek, oraz świecą w ciemności. Jednym z tych pluszaków jest http://rustymillertennis.com/approximately-what-percentage-of-us-adults-are-classified-as-underweight „Szczeniaczek na dobranoc” Fisher Price.

Ten uroczy, niebieski piesek z pewnością pomoże zasnąć nawet najbardziej żywiołowemu dziecku, o czym sama miałam okazję sie przekonać. Jeszcze zanim mój syn skończył dwa latka zrezygnował z popołudniowych drzemek, zaczął wstawać jeszcze przed świtem i szybciej chodzić spać. Bez snu potrafi wytrzymać nawet kilkanaście godzin i często protesuje, kiedy próbuję położyć go spać. Odkąd zamieszkał z nami watch szczeniaczek na dobranoc trochę się to jednak zmieniło.

Zajmijmy się jednak samym pieskiem, który ma również swój odpowiednik dla dziewczynek, którym jest http://domstraining.com/how-to-say-cunt-in-spanish siostra szczeniaczka. I tak jak sam szczeniaczek opiewa w niebieskich kolorach, tak http://traceygaretdesign.com/vintage-mozaic-til siostra szczeniaczka na dobranoc pokryta jest różem i fioletem. Co potrafi szczeniaczek? Po naciśnięciu czerwonej, plastikowej kropeczki przypominającej serduszko pieska- szczeniaczek wydobywać będzie z siebie piękną kołysankę, która pomoże utulić malucha do snu, a po jakimś czasie wejdzie w tryb czuwania. Z kolei po naciśnięciu uśmiechniętego brzuszka pieska- będzie on kolejno wydobywać z siebie krótkie any genre of music piosenki dla dzieci na dobranoc, oraz poinformuje malucha o tym, że jest śpiący. To dzięki szczeniaczkowi na dobranoc go Fisher Price, mój dwuletni syn nauczył się mówić „dobranoc”, powtarzając to słowo po nim.

Oczywiście szczeniaczkiem na dobranoc dziecko bawić się może również w ciągu dnia, a moje dziecko robi to niezwykle chętnie. Naciska na brzuszek pieska oczekując piosenki, a następnie łapie go za rączki, bądź pod paczki i tańczy pieskiem po łóżku. Czasem chwyta go za łapki i razem kręcą się w kółko. Mój syn uwielbia przytulać się do misia, zabiera go na spacery, je z nim posiłki. Stał się taką swojego rodzaju imitacją prawdziwego zwierzątka, którego mój synek nie ma i z pewnością długo jeszcze nie będzie miał.

WP_20141024_021-1024x576

Odkąd teen bites cock szczeniaczek na dobranoc Fisher Price jest z nami, moje dziecko inaczej podchodzi również do wieczornego zasypiania, którym oczywiście piesek mu towarzyszy. Zanim mój synek zasnie kładzie pluszaka na poduszkę, daje mu całusa, przytula go i przykrywa kołderką pod samą szyjkę. Śmiało powiedzieć więc mogę, że jest chyba najlepszym przyjacielem mojego syna.

Polub i udostępnij:

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Szczeniaczek na dobranoc - Fisher Price."

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress