Szczeniaczek na dobranoc – Fisher Price.

Nie od dziś wiadomo, że spokojny sen ma ogromny wpływ na rozwój naszego dziecka. Podczas snu maluch regeneruje siły, a przede wszystkim zrowo rośnie. Ważnym jest, aby nic ani nikt nie zakłócał snu naszego dziecka. Pamiętacie swoje pluszaki z dzieciństwa, które zabieraliście do łóżka i z którymi zdobywaliście świat w snach? W dzisiejszych czasach te pluszaki na dobranoc nieco różnią się od tych, którymi sami się bawiliśmy. Obecnie maskotki mogą rozmawiać, mają tryb kołysanek, oraz świecą w ciemności. Jednym z tych pluszaków jest „Szczeniaczek na dobranoc” Fisher Price.

Ten uroczy, niebieski piesek z pewnością pomoże zasnąć nawet najbardziej żywiołowemu dziecku, o czym sama miałam okazję sie przekonać. Jeszcze zanim mój syn skończył dwa latka zrezygnował z popołudniowych drzemek, zaczął wstawać jeszcze przed świtem i szybciej chodzić spać. Bez snu potrafi wytrzymać nawet kilkanaście godzin i często protesuje, kiedy próbuję położyć go spać. Odkąd zamieszkał z nami szczeniaczek na dobranoc trochę się to jednak zmieniło.

Zajmijmy się jednak samym pieskiem, który ma również swój odpowiednik dla dziewczynek, którym jest siostra szczeniaczka. I tak jak sam szczeniaczek opiewa w niebieskich kolorach, tak siostra szczeniaczka na dobranoc pokryta jest różem i fioletem. Co potrafi szczeniaczek? Po naciśnięciu czerwonej, plastikowej kropeczki przypominającej serduszko pieska- szczeniaczek wydobywać będzie z siebie piękną kołysankę, która pomoże utulić malucha do snu, a po jakimś czasie wejdzie w tryb czuwania. Z kolei po naciśnięciu uśmiechniętego brzuszka pieska- będzie on kolejno wydobywać z siebie krótkie piosenki dla dzieci na dobranoc, oraz poinformuje malucha o tym, że jest śpiący. To dzięki szczeniaczkowi na dobranoc Fisher Price, mój dwuletni syn nauczył się mówić „dobranoc”, powtarzając to słowo po nim.

Oczywiście szczeniaczkiem na dobranoc dziecko bawić się może również w ciągu dnia, a moje dziecko robi to niezwykle chętnie. Naciska na brzuszek pieska oczekując piosenki, a następnie łapie go za rączki, bądź pod paczki i tańczy pieskiem po łóżku. Czasem chwyta go za łapki i razem kręcą się w kółko. Mój syn uwielbia przytulać się do misia, zabiera go na spacery, je z nim posiłki. Stał się taką swojego rodzaju imitacją prawdziwego zwierzątka, którego mój synek nie ma i z pewnością długo jeszcze nie będzie miał.

WP_20141024_021-1024x576

Odkąd szczeniaczek na dobranoc Fisher Price jest z nami, moje dziecko inaczej podchodzi również do wieczornego zasypiania, którym oczywiście piesek mu towarzyszy. Zanim mój synek zasnie kładzie pluszaka na poduszkę, daje mu całusa, przytula go i przykrywa kołderką pod samą szyjkę. Śmiało powiedzieć więc mogę, że jest chyba najlepszym przyjacielem mojego syna.

Polub i udostępnij:

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Szczeniaczek na dobranoc - Fisher Price."

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress