Stojak gimnastyczny Little Tikes 5 in 1.

Wybór odpowiedniej zabawki dla niemowlaka jest niezwykle trudny. Na rynku mamy całe mnóstwo grających i śpiewających gadżetów. Jak wybrać coś, co posłuży maluchowi dłużej, niż zwykła grzechotka?

page2

Już kilka lat temu marka Little Tikes wypuściła na rynek zabawkę Little Tikes 5 in 1. Jest to niezwykła zabawka, która łączy ze sobą funkcję nauki i zabawy, a także rośnie razem z naszym maluchem, ze względu na możliwość różnorakiego jej ustawienia. Ten plastikowy stojak gimnastyczny świetnie sprawdzi się zarówno w przypadku kilkumiesięcznego malucha, jak i małego odkrywcy jakim jest dwulatek. Little Tikes muzyczny ogródek zabaw 5 in 1, to zabawka, którą Twój maluch odkryje na różne sposoby!

Muzyczny ogródek Little Tikes 5 in 1, spełnia pięć funkcji:
1. Dla dziecka do szóstego miesiąca życia jest świetną bramką edukacyjną. Dziecko leżąc na plecach ma nad sobą cały wachlarz kolorowych przycisków i zabaw!
2. Dla malucha od szóstego do dwunastego miesiąca świetnie sprawdzi się jako ogródek do zabawy na siedząco.
Prawdziwa frajda zaczyna się jednak, kiedy nasz maluch skończy roczek! Dlaczego?
3. Little Tikes 5 in 1 zamieni się w kolorowy pulpit do zabawy, przy którym maluch spędzi czas na stojąco.
4. Dzięki możliwości wywrócenia pulpitu o sto osiemdziesiąt stopni- świetnie sprawdzi się również jako stoliczek do zabawy, przy którem dziecko spokojnie będzie mogło usiąść i bawić się w co tylko zechce.
5. Little Tikes  in 1 posłużyć może równiez jako sztaluga do malowania. Kto wie, może i w naszym dziecku siedzi mały Picasso?

page1

Na pulpicie stolika Little Tikes 5 in 1 znajdują się cztery kolorowe przyciski: gwiazdka, kwadrat, trójkt i kółko. Po naciśnięciu każdego z nich zabawka wydawać będzie z siebie dźwięki. Od nas zależy, czy będą to krótkie dźwięki głosowe, czy dłuższe melodyjki. Całość regulować możemy umieszczonymi na grzbiecie pulpitu- przesuwanymi guziczkami. Tam też znajdziemy przycisk włączania i wyłączania zabawki. Little Tikes Toys cieszą się ogromną popularnością na całym świecie, właśnei ze względu na różne możliwości ich zastosowania. Jak jednak muzyczny ogródek sprawdził się u nas?

Synek dostał go w prezencie, gdy miał niespełna pół roku i prawdę mówiąc w tamtym momencie nie wykazywał nazbyt wielkiego zainteresowania. Mało tego, słysząc melodyjki wydobywujące się z zabawki- zaczynał płakać. Dlaczego? Tego nei wiem do dziś, tym bardziej, że prawdziwa frajda dla niego zaczęła się blisko przed jego pierwszymi urodzinami. Wtedy Little Tikes 5 in 1 powróciło do łask. Był to okres, kiedy synek próbował samodzielnie chodzić trzymając się różnych przedmiotów. Chętnie spędzał wtedy czas przy swoim muzycznym ogródku, wciskał różne guziczki, kręcił bębenkiem z kolorowymi kuleczkami, które hałasowały przy każdym obrocie. Gdy podrósł i poruszał się już całkowicie samodzielnie, porzucił Little Tikes 5 in 1 na zawsze, więc sprzedaliśmy zabawkę. Nie było więc tak- jak zapewniał producent, że zabawka posłuży dziecku do około trzeciego roku życia. U nas zabawa skończyła się, gdy synek miał niespełna półtorej roku.

Oczywiście jeśli rozważacie zakup ogródka Little Tikes 5 in 1, nie zrażajcie się naszymi doświadczeniami, dotyczącymi krótkiego używania. Każde dziecko jest inne i lubi co innego.

Polub i udostępnij:

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Stojak gimnastyczny Little Tikes 5 in 1."

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress