Silikonowe wiaderko Scrunch.

Pamiętacie wiaderko swojego dzieciństwa? Duże, ciężkie, plastikowe? Takie, które znosiło upadki na beton i zrzucanie z czwartego piętra w bloku? Takie, o której kłóciliście się z młodszym rodzeństwem i z dumem taszczyliśmy w nim zabawki na plażę? Chyba każdy z nas w dzieciństwie miał wiaderko do piasku, które często okazywało się być również wiaderkiem do wody, trawy, czy kamieni. Wiaderka są nieodłączną częścią dzieciństwa, mimo, że obecne nowości różnią się nieco od tego, co sami mieliśmy w dzieciństwie. Kojarzycie Scrunch Bucket?

Nowością na rynku jest bijące rekordy popularności wiaderko silikonowe. Scrunch Bucket to zupełnie innowacyjna alternatywa dla twardego, plastikwego wiaderka. Chcac podążać z duchem czasu, w minione wakacje zaopatrzyłam mojego syna w takie wiaderko, mimo, że wtedy nie wiedziałam jeszcze dokładnie czego się spodziewać. Jedynym o czym miałam pojęcie to fakt, że wiaderko jest silikonowe, w efekcie czego można je dowolnie zwijać i skladać. Producent zapewniał również, że dzięki swojej niezwykłej elasyczności wiaderko silikonowe Schrunch Bucket świetnie nadawać będzie się do przenoszenia wody z morza. Ta opcja podkusiła mnie jeszcze bardziej, biorąc pod uwagę fakt, że mieszkamy nad samym morzem, więc na plaży latem bywamy niezwykle często.

Zabawki do piaskownicy, czy zabawki na plażę są nieodłącznym elementem dzieciństwa. Dzięki nim my budowaliśmy pierwsze babki, później zamki z piasku, a teraz mamy niezwykłą możliwość przyglądania się temu, jak robią to nasze ukochane dzieci. Jakby nie patrzeć, towarzysząc naszym maluchom- przeżywamy swoje drugie dzieciństwo. Czy to nie fascynujące? Kiedyś nasi rodzice nie mieli takiego wyboru gadżetów i zabawek dla dzieci, nikt nie zwracał uwagę na to, że chłopiec korzystał z różowego wiaderka. Ten chłopiec cieszył się, że w ogóle je miał. Dziś mamy ogromną możliwość wyboru, od której często bolą nas oczy. Ale jeśli mamy taką możliwość również finansową, to dlaczego by nie poszaleć?

Idąc tym tokiem myślenia, po kilku dniach kurier przybył do nas i wręczył nam pudełko, a w nim wiaderko Srunch Bucket. Było tak zwinięte, że nie przypominało nawet wiaderka!  Duża, silikonowa forma ze stabilną, również silikonową rączką zawieszoną na mocnych sznureczkach. Nie mogąc się powstrzymać, niemal od razu zabrałam syna na plac zabaw niedaleko naszego domu. Nie było dla mnie zaskoczeniem, że wiaderko silikonowe świetnie sprawdziło się w formie zabawki do piasku. Synek z zapałem wsypywał do niego piasek, później zbierał kamyczki. Wiaderko Scrunch Bucket wielokrotnie towarzyszyło nam również na plaży, gdzie wlewane do niego były litry wody i wsypywane tony piasku. Mówiąc w skrócie- u nas naprawdę sprawdziło się rewelacyjnie.

Polub i udostępnij:

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Silikonowe wiaderko Scrunch."

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress