Rio Scanning Laser Hair Remover x60 – trwałe efekty depilacji?

Każda kobieta, dbająca o swój wygląd, wiele uwagi poświęca zachowaniu gładkiej skóry, która staje się kwintesencją kobiecości. Nic dziwnego zatem, że usuwanie zbędnego owłosienia kryje w sobie motywację do uzyskania perfekcyjnego wyglądu. Szukamy sposobów, dzięki którym zrobimy to najlepiej i w możliwie najkrótszym czasie, bez zbędnych skutków ubocznych w postaci podrażnień, wrastania włosów czy innychrio60 3Na szczęście w ostatnich miesiącach na rynku pojawiło się kilka rozwiązań, w których pod względem popularności na czoło wysuwają się depilatory laserowe. Wśród nich w niezależnych rankingach przy uwzględnieniu ceny do jakości wygrywa Rio Scanning Laser Hair Remover. Dlaczego?

Domowy sposób na depilację laserową

Rio to znana brytyjska marka, specjalizująca się w oferowaniu urządzeń do domowej depilacji. Udostępnia urządzenia w kilku odmianach, dostosowanych do potrzeb określonego odbiorcy.

Wśród produktów Rio wyróżnia się Rio Scanning Laser Hair Remover – urządzenie cieszące się świetnymi rekomendacjami. Posiada niewielką głowicę, którą można docierać do różnych miejsc na ciele – depilując nią na przykład okolice twarzy – wąsik, miejsca na kolanach, w okolicy bikini oraz większe powierzchnie, na przykład nogi czy ręce.

Usuwanie włosków na stałe

Czym różni się depilacja klasyczna od laserowej? Przede wszystkim tym, że dzięki depilacji laserowej można pozbyć się włosków na stałe. Oczywiście podobnie jak w salonach piękności, tak samo w domu nie usuniemy wszystkich włosków od razu po pierwszym zabiegu, bo to niemożliwe. Jednak już po kilku zabiegach zauważymy, że włoski wyrasta mniej (o 30-50%), są one delikatniejsze, mniej widoczne. Systematyczne usuwanie lasera pozwoli uzyskać jeszcze lepsze efekty, w konsekwencji doprowadzając do obumarcia cebulek włosów.

Czas i komfort

Depilacja nigdy nie była i nie będzie bezbolesna. Tam, gdzie w grę wchodzi trwałe usuwanie włosów niestety pojawia się dyskomfort. Najważniejsze jednak by nie był on duży.

W przypadku tego urządzenia musimy się liczyć z mrowieniem skóry i uczuciem ciepła, co daje nam sygnał, że zabieg jest skuteczny.

Poza tym korzystając z Rio Scanning Laser Hair Remover, musimy poświęcić na depilację odpowiednią ilość czasu. Może być ona bardziej czasochłonna niż klasyczna depilacja czy golenie. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by zająć się nią w trakcie oglądania ulubionego serialu. Korzyść jest też taka, że raz poświęcony czas nie jest stracony, bo za każdym razem włoski odrastają delikatniejsze i mniejsze.

Bezpieczeństwo

Po zapoznaniu się z produktem i jego sposobem działania na pewno zwrócimy uwagę na bezpieczeństwo stosowania. Urządzenie jest pod wieloma względami zabezpieczone, by nie doszło do jego przypadkowego uruchomienia. Przede wszystkim posiada specjalny kluczyk, po którego przekręceniu urządzenie „prosi” nas o kod załączony w instrukcji. Następnie istnieje inne zabezpieczenie – specjalne czujniki na głowicy, które muszą być naciśnięte w jednym momencie, dopiero wtedy laser się uruchomi (czyli po przyłożeniu go do powierzchni skóry).

Te wszystkie zabezpieczenia mają znaczenie, bo pozwalają na bezpieczne używanie depilacji laserowej w domu. Także w tym domu, w którym przebywają dzieci.

Laser dostępny TUTAJ

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

3.8 (10 Votes)

Summary

9,2Score

9,2

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Rio Scanning Laser Hair Remover x60 – trwałe efekty depilacji?"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress