Rio IPL PRO Hair Remover – fotodepilacja dla wymagających

Domowa depilacja laserowa, a właściwie przy wykorzystaniu IPL – silnego pulsującego źródła światła – zdobywa coraz większe grono zwolenników. W sumie nic dziwnego, skoro w ten sposób pozwala usunąć włosy na stałe. Poza tym na początku stosowania zapewnia trwalsze efekty, bez skutków ubocznych – podrażnień czy wrastania włosków.

iplpro

Na czym polega depilacja IPL?
Depilacja metodą IPL wykorzystuje silne światło pulsujące, a dokładnie zjawisko fototermolizy. Poprzez podgrzewanie form wzrostowych włosów powoduje ich uszkodzenie oraz prowadzi do ich wypadnięcia.

Najbardziej zaawansowana forma domowego depilatora
Rio IPL PRO Hair Remover to najbardziej zaawansowana forma depilatora domowego wykorzystującego IPL. Dlaczego? Przede wszystkim ten tytuł zyskuje za sprawą skuteczności pracy, inaczej mocy, która się za nim kryje.
Inne modele pozwalają usunąć naraz 60 włosków, ten z kolei pozbywa się 180 włosków i znacznie skraca czas depilacji.

Urządzenie polecane jest szczególnie dla osób wymagających, ceniących swój czas oraz chcących osiągnąć najlepsze efekty ze względu na gęste i mocne włoski.

Do każdej partii ciała
Zaletą Rio IPL PRO Hair Remover jest to, że urządzenie może być stosowane na każdej partii ciała. Pozwala usuwać włoski z nóg, spod pach, z okolic bikini.

W zależności od rodzaju cery, można ustawić moc urządzenia i dzięki temu dostosować jego pracę do warunków typowych dla danego rodzaju skóry. Ważna wiadomość jest taka, że RIO IPL Hair Remover może być stosowany zarówno u kobiet jak i mężczyzn.

Poręczne w użyciu

Urządzenie jest bardzo wygodne w użyciu. Zostało tak stworzone, że łatwo się nim operuje i nie potrzeba do przeprowadzenia zabiegu niemal żadnego przygotowania.

Producent dołącza instrukcję wraz z prezentacją, która pozwala poznać wszystkie opcje i możliwości urządzenia.

Bezpieczeństwo
Producent mając na uwadze moc lasera stosowanego przy produkcji Rio IPL Hair Remover, zastosował w urządzeniu wiele zabezpieczeń. Poza tym objął produkt dwuletnią gwarancją.

W ten sposób przygotował skuteczny sposób na depilację włosów dostępny dla każdego w domu, w dużo niższej cenie niż ta oferowana przez salony kosmetyczne. Poza tym dał nam dużo wygodniejszy sposób usuwania włosów – w miejscu i godzinach dla nas najwygodniejszych, dostosowanych do rytmu dnia.

Produkt dostępny w sklepie NuviaLab.com

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

9,0Score

9,0

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Rio IPL PRO Hair Remover - fotodepilacja dla wymagających"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress