Ręcznie robione zabawki dla dzieci prosto z Pracowni Rękodzieła Zielonaludka

Zabawki handmade zawsze wprawiały mnie w zachwyt i szczególny podziw dla ich twórców. Zazdrościłam talentu, pomysłowości, precyzji, a przede wszystkim tego, że samemu można wykonać coś dla własnego dziecka. Każdy nawet najdrobniejszy prezent handmade jest wyjątkowy, bo w jego wykonanie włożono zaangażowanie, poświęcenie, serce i czas.

DSC_0064

Przeglądałam jakiś czas temu zabawki hand made dla dzieci i rzuciła mi się w oczy galeria rękodzieła pracowni Zielonaludka. Jest to sklep handmade, którego właścicielką jest przesympatyczna kobieta o ogromnej fantazji i godnych pozazdroszczenia umiejętnościach.

Przeglądając zabawki właściwie chciałabym wszystkie. Nie dla córek. Dla siebie. Coś pięknego, aż (choć może nie powinnam tak mówić) szkoda oddawać dzieciom do zabawy, bo dla mnie to nie są zabawki, to są dzieła. Od razu pokochałam załączonego na zdjęciu konika i byłam pewna, że równie mocno pokocha go moja kilkunastomiesięczna pociecha.

DSC_0065

Wszystkie zabawki ręcznie robione przez pracownię Zielonaludka wyglądają cudnie, a sama Testerka – córka wykonawczyni dzieł uroczo je prezentuje i zachęca do zakupu.

DSC_0063

Córka, jak podejrzewałam, pokochała zabawkę od pierwszego wejrzenia. I choć mówi na nią „hau hau” nieurażony konik towarzyszy nam w większości zabaw, a także w wieczornym rytuale kiedy kładziemy spać Elmo, Peppę i konika, po czym musimy ucałować kolejno wszystkie pluszaki, by na samym końcu wszystkie pluszaki dały sobie buzi nawzajem.

DSC_0067

Konik jest bardzo wytrzymały i jak sama twórczyni zabawki: ” można gada prac i wirować nawet, co sprawdziła koleżanka (co prawda na różdżce, ale konikowi tez nic nie powinno być ) – prała w 40 stopniach i wirowanie chyba na 700 czy 800 obrotów, aczkolwiek zalecam coby prac ręcznie, a jeżeli już wirować w pralce to trochę mniej gwałtownie…”.

Zabawka nie wymagała jeszcze prania, jednak wskazówki zapewne niebawem będą bezcenne, bo jak wspomniałam nie rozstajemy się z konikiem niemalże na krok.

DSC_0071

Z ofertą pracowni Zielonaludka można zapoznać się wchodząc na fanpage Pracownia Rękodzieła Zielonaludka.

Polub i udostępnij:

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Ręcznie robione zabawki dla dzieci prosto z Pracowni Rękodzieła Zielonaludka"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress