Prezent dla ciężarnej – Bobasowy Dziennik.

I stało się- Twoja najlepsza przyjaciółka zaszła w ciążę. Zaprosiła Cię na ploteczki, a Ty czujesz, że powinnaś jej coś podarować, jednak nie możesz wpaść na nic sensownego? Przecież na maleńkie buciki jeszcze za wcześnie, prawda? Jest coś, co możesz podarować przyjaciółce bez względu na stan zaawansowania jej ciąży! Bobasowy Dziennik firmy BabyOno!

Przyznaję się bez bicia- w ciąży nawet przez myśl nie przeszło mi, by spisywać gdzieś wszystkie ważne momenty. Owszem, miałam swój zeszycik w miętowej oprawie w groszki, jednak jedynym co w nim zapisałam był dzień, w którym syn po raz pierwszy pozwolił mi poczuć swoje ruchy. I tyle. Wizyty, badania i inne ważne rzeczy trzymałam w książeczce ciąży. I chwilami żałuję, bardzo żałuję, ponieważ miałabym teraz świetną pamiątkę. Kiedy urodził się Kubuś nie popełniłam już tego błędu i wszystko co ważne zapisywałam dokładnie w książeczce z Kubusiem Puchatkiem.

page

Czym właściwie jest Bobasowy Dziennik BabyOno?

To naprawdę idealne miejsce, w którym ciężarna, oraz młoda mama zapisać może wszystko to, co istotne. Od słów o sobie i najbliższej rodzinie dziecka, przez wizyty u lekarza, wyprawkę, kończąc na szczegółach z urodzeniem dziecka i jego pierwszych ząbkach! Całość umieszczona jest na pojedynczych kartkach w twardym, czerwony segregatorze. To bardzo fajne rozwiązanie biorąc pod uwagę fakt uzupełniania pustych stron dziennika.

Dzięki Bobasowemu Dziennikowi przyszły maluszek będzie miał w przyszłości możliwość przeniesienia się do czasów, gdy był jeszcze w brzuszku  swojej mamy. Dlaczego? W segregatorze znajdują się kartki, które powinna wypełnić najbliższa rodzina- rodzice, oraz przyszli dziadkowie z obojga stron. Każdy opowiada o sobie, o tym co lubi, o czasach w jakich żyje i jak wygląda świat dookoła. To naprawdę świetna pamiątka na całe lata! Dziennik umożliwi też maluchowi poznanie faktów z okresu brzuszkowego i pierwszych miesięcy swojego życia. Dowie się co jadał, kiedy spał i jak często chorował. Czy któraś z nas jest w stanie dogrzebać się do takich faktów o samej sobie? Nie sądzę.

page2

BabyOno wypuszczając Bobasowy Dziennik na rynek, od razu zdyskwalifikowało swoich potencjalnych konkurentów na starcie. Dlaczego? Koszt dziennika to niespałna… Dziesięć złotych! Powiedzcie same, czy cena nie jest po prostu rewelacyjna zważywszy na to, jak wiele pięknych chwil może przynieść nam przeglądanie dziennika? Wyobraźcie sobie, że sięgniecie po niego za rok, pięć, czy dziesięc lat… Wszystkie wspomnienia powrócą jak żywe i z usmiechem na twarzy przeniesiecie się na chwilę do czasów ciąży i pierwszych chwil z maluszkiem.

Polub i udostępnij:

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Prezent dla ciężarnej - Bobasowy Dziennik."

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress