Love and Desire – damskie perfumy z feromonami

Są kobiety, które kiedy tylko pojawią się w jakimkolwiek miejscu otaczone niesamowitą, niewytłumaczajną aurą od razu przyciągają uwagę wszystkich. Są mężczyźni, których nie sposób ominąć bez względu na to czy czytają gazetę w kawiarni, czy prężą swoje muskuły w siłowni. Lecz są też osoby, które żyjące wiecznie w cieniu, uważają siebie za szare myszki i twierdzą, że z magnetyzmem i umiejętnością zwracania na siebie uwagi trzeba się urodzić. Nic bardziej mylnego, ponieważ za wszystko odpowiadają feromony. love desire

Feromony to substancje chemiczne wydzielane przez organizm, które są podstawą komunikacji zapachowej. W świecie zwierząt, samiec jest zdolny do zlokalizowania partnerki, mimo odległości często przekraczających kilometry. U ludzi wygląda to troszkę inaczej. Badania potwierdziły, takie związki jak androstenol, androstenon oraz androsteron mają olbrzymi wpływ na dobór partnera w naszym środowisku. Obecne są one w pocie, śluzie, wydzielinach. Dzięki zaawansowaniu technologicznemu, stało się możliwe uzyskanie syntetycznych, ludzkich feromonów. Są to dokładnie te same substancje, jakie wydziela człowiek.

Stosowanie syntetycznych feromonów dostępnych w postacji perfum umożliwia drastyczne zwiększenie swojego potencjału płciowego oraz zmianę własnego wizerunku. Najpopularniejsze perfumy z fermonami to Love&Desire występujące zarówno w wersji dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Feromony Love and Desire

Love&Desire to uwodzicielski zapach z delikatną owocowo-kwiatową nutą, który łączy w sobie zmysłowość pomarańczy, włoskiej klementynki, kwiat imbiru, frezję, kalifornijskie drzewo cedrowe, czarną porzeczkę, wanilię, gruszkę i nasiona hibiskusa. Zawarte w Love&Desire feromony pomagają wzmocnić pewność siebie w każdej sytuacji, wzbudzić sympatię i uznanie, stać się bardziej atrakcyjną w oczach swoich i innych ludzi i zwrócić na siebie uwagę.

Seria Love&Desire to idealna kompozycja czterech najmocniejszych feromonów dostępnych na rynku. Włączono do niej bardzo mocne „damskie” feromony: estratetraenol i copulins. Użycie obu ostatnich składników sprawia, że potęgują one działania, zapewniając maksymalne efekty.

Perfumy damskie z feromonami z serii Love&Desire dostępne TUTAJ

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

5 (1 Votes)

Summary

8,9Score

8,9

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Love and Desire - damskie perfumy z feromonami"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress