Krzesełko do karmienia Caretero Practico.

Karmienie dziecka na rękach, na dłuższą metę jest bardzo uciążliwe i męczące, dlatego warto zadbać o tym, aby miało ono swoje własne krzesełko. Jest to również ważne dla jego bezpieczeństwa psychicznego, ponieważ dziecka sadzane w krzesełku wyłącznie do posiłków, będzie wiedziało czego może oczekiwać, kiedy się w nim znajdzie. Na rynku dostępne są setki modeli różnych krzesełek do karmienia. Na kółkach, drewniane, plastikowe, białe i kolorowe- dla każdego coś miłego. Nam w ręce wpadło krzesełko Practico marki Caretero, oczywiście jak na chłopca przystał0- w kolorze niebieskim.

Jakie zalety posiada krzesełko do karmienia Caterero Practico?

+Szczególną uwagę zwróciłam na wygląd krzesełka. Jestem straszną estetką i lubię otaczać się ładnymi rzeczami. Krzesełko Caretero wykonane zostało w kolorze szarym i niebieskim- jest to połączenie kolorów, które uwielbiam najbardziej.
+Zanim pojawiło się u nas krzesełko do karmienia Practico– korzystaliśmy z tradycyjnego krzesełka z IKEI. Niestety było ono stosunkowo ciężkie, więc przenoszenie czego wymagało ode mnie czasem większego wysiłku. Krzesełko Caretero ma do siebie to, że jest niezwykle lekkie, dzięki czemu spokojnie można nosić je jedną ręką.
+Tapicerka krzesełka jest niezwykle łatwa w utrzymaniu czystości. Wykonana została z materiału, który w dotyku jakby przypomina ceratę, które kiedyś rozkładało się na kuchennych stołach. Dzięki temu żaden brud nie wsiąka wgłąb fotelika i możemy łatwo pozbyć się jedzenia zarówno suchą, jak i mokrą ściereczką.
+Krzesełko Caretero Practico posiada pięcio-punktowe pasy bezpieczeństwa. Początkowo nie widziałam żadnego sensu w zapinaniu ich, ponieważ mój syn sam siedział, bez pomocy wspomagaczy. Zmienilam zdanie, kiedy wydoroślał na tyle, że próbował wstawać w foteliku.
+Krzesłko nazwę Practico nosi nie dla żartu- jest bowiem naprawdę niezwykle praktyczne. Dlaczego? A przede wszystkim dlatego, że po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, jest praktycznie niewidzialne. To duży plus, szczególnie jeśli mieszkacie w małym mieszkanku, gdzie liczy się każda wolna przestrzeń.
+Dzieki blokadzie, krzesełko nie ma możliwości samodzielnego złożenia się, czy rozłożenia. Guzik blokujący należy wcisnąć naprawdę bardzo mocno i przyznam szczerze, że niejednokrotnie sama miałam z tym problem. Jednak dzięki temu miałam również pewność, że samo krzesełko nie sprawi nam niemiłej niespodzianki.
+Plusem krzesełka jest również fakt, że wysokość blatu idealnie została dopasowana do dziecka.

Minusy krzesełka?

-Niestety krzesełko nie ma kompletnie żadnej możliwości regulacji kąta nachylenia oparcia względem siedziska. Krzesełko jest lekko odchylone do tyłu, co owszem świetnie sprawdza się- jednak przy mniejszych dzieciach.
-Nóżki przylegające do podłogi nie są gumowe, w związku z czym fotelik strasznie ślizgał się po naszyc panelach.
-Krzesełko poprzez wzgląd na cieniutkie nóżki i wyżej wspomniany fakt ślizgania, sprawiło, że nie do końca czułam się bezpiecznie względem mojego dziecka.

cats2

Gdybym miała ocenić je w sklali od jednego do dziesięciu, krzesełko do karmienia Caretero Practico otrzymałoby siedem punktów.

Polub i udostępnij:

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Krzesełko do karmienia Caretero Practico."

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress