Garaż Wader Kids Cars – idealny prezent dla dwulatka.

Prezent urodzinowy dla dwulatka- to wbrew pozorom naprawdę trudne zadanie. Prawdę mówiąc wiele nocy spędziłam na poszukiwaniu idealnych prezentów od wszystkich gości dla mojego syna. I szczerze powiedziawszy- naprawdę zdecydowana większość z nich niestety poszła w odstawkę po bardzo krótkim czasie. Tylko jedna zabawka cieszy mojego syna niezmiennie, każdego dnia- garaż Wader z autkami Kids Cars.

DSCN0308

Wader jest polską marką znaną i obecną na rynku od wiele lat. Osobiście z czasów swojego dzieciństwa również pamiętam zabawki tej firmy. Zabawki Wader cieszą się ogromną popularnością w całym kraju. Oczywiście znajdują się również sceptycznie nastawione osoby, ze względu na nieco wyższą cenę produktów, niżeli inne, zwykłe plastikowe zabawki. Nie oszukujmy się- w tym przypadku, naprawdę niewiele wyższa cena, naprawdę idzie w parze z wysoką jakością zabawek. Wszystkie zabawki firmy Wader wykonane są dużo bardziej twardego i zdecydowanie bardziej wytrzymałego plastiku. W konsekwencji tego- po zabawkach naprawdę można spodziewać się wielu godzin zabawy. Zabawki są świetne jakościowo, wykonane z bardzo kolorowego plastiku, a przede wszystkim niezwykle wytrzymałe. Twoje dziecko usiadło na zabawkę? To nic! Z pewnością nie odciśnie się to na niej w żaden sposób!

DSCN0319

Na garaż Wader polowałam już od dłuższego czasu, jednak same wiecie jak to jest- zawsze wciśnie się jakiś ważniejszy, nicierpiący zwłoki wydatek. Dopiero, kiedy zbliżały się drugie urodziny mojego syna- poprosiłam jednego z członków rodziny o zakup tej właśnie zabawki. Zakupiliśmy na allegro jeden z wielu zestawów do wyboru. Same autka Kids Cars mieliśmy już w domu dużo szybciej. Jednak w zestawie znaleźliśmy jeszcze kilka sztuk, w konsekwencji czego, mamy ich już kilkanaście. Firmo Wadergaraż jest strzałem w dziesiątkę, cudowny produkt- tak mogłabym krzyczeć niemalże każdego dnia.

Dlaczego?

Owszem, przy składaniu całego garażu trochę się namęczyłam. Najwięcej czasu spędziłam na ustawianiu samej konstrukcji piętrowego parkingu, ponieważ do złożenia tej części potrzeba naprawdę sporej ilości siły. Ale udało się i wtedy zaczęła się prawdziwa zabawa.
Mój syn chyba pokierował się intuicją i od razu rozpoczął swoją przygodę z Waderem. Uśmiech nie schodził mu z twarzy przez naprawdę długi czas.
Początkowo naprawdę myślałam, że będzie to po prostu kolejna zabawka, których mojego dziecko ma już całkiem sporo- czyli przez chwilę szał, po to by z każdym dniem wpychać zabawkę co raz bardziej w kąt. Nie wyobrażacie sobie jak bardzo byłam zaskoczona, kiedy entuzjazm mojego syna z każdym kolejnym dniem ani trochę nie tracił na wartości!

Chciałabym jakoś mądrze podsumować garaż Wader, ale pozostaje mi chyba jedynie napisać, że to naprawdę idealna zabawka, dla dwulatka, który nie potrafi usiedzieć w miejscu. Mój syn jest bardzo żywym dzieckiem, ale to właśnie garaż potrafi wciągnąć go na naprawdę długie minuty.

 

 

Polub i udostępnij:

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Garaż Wader Kids Cars - idealny prezent dla dwulatka."

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress