Fotelik samochodowy Maxi Cosi Tobi.

Szykując wyprawkę dla malucha, nie możemy zapomnieć o foteliku samochodowym. Przy małym dziecku świetnie sprawdza się wpinany fotelik-nosidło. Z jego wyborem zazwyczaj rodzice nie mają problemu. Pojawia się on jednak wtedy, kiedy fotelik robi się dla maluszka za mały i rodzice przymierzają się zakupu kolejnego i zastanawiają się jaki fotelik samochodowy kupić. Ranking fotelików samochodowych bezlitośnie eliminuje wszystkie te, które nie posiadają atestów i źle spisują się podczas crash testów. My postawiliśmy na fotelik samochodowy Maxi Cosi Tobi.

Maxi Cosi Tobi testy przeszedł bardzo pomyślnie i jest fotelikiem przeznaczonym dla maluchów o wadze od dziewięciu, do osiemnastu kilogramów. Co ważne, nie wymaga montażu na zasadzie isofix, którego starsze modele samochodów nie posiadają. Maxi Cosi Tobi montaż ma niezwykle prosty i prawdę mówiac sama byłam zdziwiona, że jego zamontowanie zajmuje tak niewiele czasu. Fotelik samochodowy Maxi Cosi Tobi jest niezwykle łatwy w użytkowaniu- jednym ruchem ręki możemy dopasować regulację szelek, oraz zagłówka. Co ważne, podczas zapinania pasów powinien pojawić się zielony kolor w okienku, dzięki czemu mamy absolutną pewność, że nasze dziecko jest odpowiednio zapięte i bezpieczne. Maxi Cosi Tobi opinie również ma bardzo pozytywne i zyskał sobie już pryzchylność tysięcy rodziców! Fotelik posiada trzypunktowe pasy bezpieczeństwa. Ogromnym plusem fotelika jest niezwykle łatwa w czyszczeniu tapicerka, którą bardzo łatwo można ściągnąć, bez konieczności ściągania pasów. Tapicerkę bez problemu możemy wyprać w pralce.  Maxi Cosi Tobi jest fotelikiem bardzo wygodnym dla malucha, dzięki temu, że posiad pięcio-stopniową regulację pozycji siedziska.

Prawdę mówiąc mój syn nigdy nie przepadał za jazdą samochodem i choć brzmi to dziwnie, niemal do ukończenia osiemnastu miesięcy na sam widok samochodu reagował przeraźliwym płaczem. Dopiero po zakupie fotelika samochodowego miałam możliwość oswojenia go z nim. Postawiłam mu fotelik w pokoju i pozwoliłam na swój sposób się z nim pobawić. Syn chętnie siadał w foteliku i kazał zapinać sobie pasy. Ku mojemu zaskoczeniu tak samo było, kiedy fotelik zamontowałam w samochodzie. Od tamtej pory jazda samochodem jest dla mojego dziecka ogromną przyjemnością.

Jestem całkowicie zadowolona z fotelika Maxi Cosi Tobi, dlatego mogę szczerze polecić go innym mamom!

Polub i udostępnij:

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Fotelik samochodowy Maxi Cosi Tobi."

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress