Farma zestaw drewniany Story Box – Janod, recenzja

http://vinnysolution.com/hot-sexy-strip-on-break Nie świecą, nie grają, nie poruszają się same dzięki bateriom, ale i tak są najwspanialsze pod słońcem, bo pachną dzieciństwem i mają duszę – zabawki z drewna. Wprawdzie dzieci uwielbiają lalki barbie, lego duplo czy transformersy. Kochają też pluszowe postacie z bajek i elektroniczne gadżety, ale żadna z tych zabawek nie jest tak wyjątkowa, jak te drewniane.

DSC_2721

Pewnego deszczowego dnia

Szukałam jakiejś ciekawej alternatywy na wspólne spędzenie czasu razem z dziećmi. Gry słowne i wszystkie inne breast cancer awareness layouts tiny myspace zabawy dla najmłodszych zdążyły się nam znudzić, a ponieważ trzymała nas w domu ospa ( i to od prawie dwóch tygodni) wszyscy marzyliśmy o czymś zupełnie nowym.

Cóż było robić.. usiadłam z dziećmi przed komputerem, i wpisałam w wyszukiwarkę hasło : firmy z zabawkami. Nie nastawiałam się na konkretny gadżet, mieliśmy po prostu ochotę przejrzeć oferty poszczególnych sklepów. I tak właśnie trafiliśmy na ( tutaj wstaw sobie link do sklepu), i przepadliśmy. Wszyscy… Mnóstwo pięknych, wyjątkowych zabawek, i ta jedna, w której z miejsca się zakochałam.

Farma

Mini traktorek z przyczepką, mnóstwo drewnianych zwierzątek, i inne elementy scenerii, które od razu spodobały się też moim dzieciom. Wszystkie te drewniane figurki wykonane z taką precyzją, że do złudzenia przypominają sprzęty rolnicze, ludzi i zwierzęta. A do tego pudełeczko, które nie dość, że pełni rolę praktycznego schowka na te gadżety, to staje się dodatkowym elementem scenerii – wiejskim domkiem.

Już czułam zapach tego drewna. Widziałam oczami wyobraźni, jak moje dzieci przekładają elementy drewniane z rączki do rączki. Zaryzykowałam. KUPIŁAM. I – na szczęście – zabawka przybyła do nas prawie natychmiast.

Zabawka dla mnie, czy dla dzieci?

Zaczęłam się zastanawiać tuż po odpakowaniu, podziwiając każdy element z osobna. Jest i dziadek, i babcia, i krówka ulubiona. Nie zabrakło też konia, który merdał do mnie ogonem nie raz w wiejskiej stajni.

Usiadłam tak przy tej „szkatułce wspomnień” i rozkładałam figurki jedna po drugiej marząc o tym, aby dzieci nie wstały zbyt szybko z popołudniowej drzemki i nie odebrały mi tej przyjemności.

Wstały. Ale szybko przestałam żałować, bo tamtego dnia oddaliśmy się wspólnej zabawie, co powtórzyliśmy dnia następnego, i jeszcze kolejnego.

adult priest comstume radio Drewniana farma Story Box firmy Janod jest z nami już ponad miesiąc, a my codziennie po nią sięgamy i spędzamy na zabawie z nią przynajmniej pół godziny. To jedyna zabawka, do której tak często wracamy. I pewnie już nigdy się to nie zmieni.

Farma dostępna w sklepie source url KrainaSzkraba.pl

farma-zestaw-drewniany-story-box-janodlogo3

recenzja: blogerka Webska.me

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

5 (2 Votes)

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Farma zestaw drewniany Story Box – Janod, recenzja"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress