Dwujęzyczny laptop edukacyjny Fisher Price.

Dzieci uwielbiają się bawić, nie tylko dlatego, że w ten sposób przyjemnie spędzają czas, ale i dlatego, że podczas zabawy uczą się nowych umiejętności. Spójrzmy chociażby na niemowlaka- podczas zabawy grzechotką uczy się nie tylko trzymania w swojej małej rączce przedmiotów, ale i oddziałowuje na zmysł sluchu, ze względu na grzechoczące przedmioty w niej umieszczone. Starsze dzieci oczekują jednak czegoś więcej niż grzechotka, czy puszczające melodyjki pozytywka. Właśnie dla nich powstał dwujęzyczny laptop Fisher Price.

Marka Fisher Price znana jest i ceniona przez rodziców na całym świecie. Mimo, że jest to głównie producent zabawek, marka oferuje nam również różne rodzaju dodatki, typu talerzyki czy akcesoria do karmienia. W ofercie Fisher Price znajdują się również foteliki do karmienia, pozytywki, karuzele, bujaczki i foteliki do leżakowania. Dla maluchów duże znaczenie ma zabawa poprzez obserwację przyczynowo-skutkową, czyli kiedy widzą, że jeśli nacisną dany guziczek, zabawka zareaguje w odpowedni sposób. Uczą się w ten sposób, że mogą oczekiwać czegoś po wykonaniu danej czynności.

Hitem ostatnich lat są laptopy dla dzieci. Wiadomo jednak, że prawdziwy prawdziwy komputer dla dziecka nie jest dobrym pomysłem, dlatego rynek opanowały te edukacyjne. Miałam okazję poznać bliżej kilka marek, które wypuszczają te cuda w obieg, jednak dwujęzyczny laptop Fisher Price przebija je wszystkie. Dlaczego?

IMG_4042

Zabawki Fisher Price cechuje spora wytrzymałość na upadki, o czym sama wielokrotnie miałam okazję  się przekonać. Syn wiele razy rzucił jakąś zabawkę na podłogę z ogromnym impetem, a mimo to nie uległa ona zniszczeniu. Z laptopem Fisher Price dziecko może dodatkowo uczyć się języka angielskiego. Wielu rodzicom zależy, aby ich maluch od najmłodszych lat miał styczność z językiem obcym mogąc się z nim oswoić, wierząc, że w ten sposób w przyszłości nie będzie miał problemów z nauką.

Laptop Fisher Price posiada trzy tryby zabawy: „czas na naukę”, „czas na muzykę”, oraz „pouczmy się angielskiego”. W pierwszym trybie zabawy dziecko poznaje cyfry, kształty i kolory. Zabawka po wciśnięciu odpowiedniego guziczka informuje malucha o tym, że przykładowo nacisnął właśnie „dwa, serduszko, czerwone serduszko” i tak kolejno dla wszystkich dziesięciu cyfr od zera do dziwięciu. W trybie „czas na muzykę”- maluch po wciśnięciu każdego z przycisków usłyszy krótką melodyjkę, zaś po przesunięciu kuleczki zagra dłuższa melodyjka, których jest kilka. Dodatkowo, kiedy dziecko będzie zamykać i otwierać komputer, usłyszy słowa typu: „otwarty, zamknięty, cześć, papa”. W trybie nauki języka angielskiego, dziecko pozna cyferki.

IMG_4077

Polub i udostępnij:

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Dwujęzyczny laptop edukacyjny Fisher Price."

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress