Najczęściej wybierane przez Polki gadżety z „Pięćdziesięciu twarzy Greya”

„Pięćdziesiąt Twarzy Greya” – trzy tomy książki, które rozchodziły się jak świeże bułeczki. Kobiety oszalały na punkcie przystojnego i pewnego siebie Christiana. Z wypiekami na twarzy i niedowierzaniem śledziły los początkowo nieśmiałej i zamkniętej na świat seksu Anastasi. Rok temu byliśmy świadkami pierwszego w historii kina tak odważnego filmu, na którego bilety wyprzedawały się jeszcze przed jego walentynkową premierą. Czy „Pięćdziesiąt Twarzy Greya” było tylko chwilowym bestsellerem, czy może zmieniło coś w życiu kobiet?

Jak się okazuje film „Pięćdziesiąt Twarzy Greya” nieco zmienił podejście kobiet do seksu. Wiele z nich zrozumiało, że mimo tego, że na co dzień zajmuje się domem i dziećmi – w łóżku może zmienić się prawdziwą boginią. Kobiety nagle zaczęły mówić o swoich fantazjach i niektóre z nich – z pewnością za sprawą początkowo nieśmiałej Anastasii – postanowiły wprowadzić do swojego życia erotycznego nieco pikanterii. Najczęściej ośmielają się próbować tego, o  czym przeczytały w książkach E.L James – dlatego też wychodząc na potrzeby kobiet powstały serie gadżetów erotycznych bezpośrednio powiązanych z filmem „Piećdziesiąt Twarzy Greya„.

Jednym z produktów specjalnej serii, który cieszy się największą popularnością są klamerki na sutki. To dobry gadżet na początek zabawy, kiedy kobieta dopiero uczy się czerpania przyjemności z czegoś, co teoretycznie mogłoby sprawić jej ból. Wykonane z metalu lamerki z ciężarkmi mają regulowany stopień ich zacisku na sutkach i z tego powodu mamy całkowitą kontrolę nad zabawką.

Kolejnym gadżetem z serii „Pięćdziesiąt Twarzy Greya”, która zatwierdziła sama autorka bestsellerowych powieści jest niezwykle delikatne, zmysłowe piórko – takie, jakim sam Christian uraczył Anastasię podczas pierwszej z zabaw w jego czerwonym pokoju. Wystarczy zasłonić oczy partnerki (bądź oczywiście partnera) i pieszcząc jego ciało piórkiem – stopniowo budować jego napięcie i ekscytację.

Trudno zapomnieć scenę, w której Christian odwiedził Anę w pracy i prosił niczego jeszcze wtedy nieświadomą kobietę o pomoc w doborze odpowiednich lin i taśm. W specjalnej serii zabawek erotycznych znalazły się więc również jedwabiste liny. W komplecie otrzymujemy dwie linki – jedna czerwona, druga w kolorze czarnym – każda z nich długa na pięć metrów. Pozwala nam skrępować ciało partnera w dowolny sposób, zapewniając tym samym głębię doznać i całkowite bezpieczeństwo.

Każdy z nas lubi czasem odgrywać jakieś role, również w łóżku. Czy zwróciliście uwagę na to, że niemalże za każdym razem kiedy dominujący Grey zabierał Anę do czerwonego pokoju – nakładał jej na oczy opaskę? W specjalnej serii „Pięćdziesiąt Twarzy Greya” znajdziemy także zmysłowe maski, które pozwolą nam przez chwilę być kimś innym. Dzięki nim możemy zakryć nasz początkowy wstyd i w pełni wcielić się w odgrywaną przez nas rolę.

Kulki analne były jednym z gadżetów, na które Anastasia zdecydowanie nie wyraziła zgody. Z czasem jednak zmieniła podejście i wspólnie z Christianem czerpali radość z udziału tej zabawki. Dlaczego taka przygoda nie miałaby mieć miejsca w realnym świecie? Kulki analne są całkowicie bezpieczne (bez ftalanów i lateksu), wykonane z przyjemnego w dotyku silikonu i zakończone specjalnym kółeczkiem, dzięki któremu po założeniu go na palec – możemy dowolnie regulować częstotliwość i intensywność doznań.

W specjalnej serii gadżetów erotycznych nie mogło również zabraknąć również czegoś przeznaczonego typowo dla mężczyzn. Pierścień wibracyjny, podobnie jak analne kulki wykonany jest z silikonu. Przedstawiciel płci brzydszej może go nosić na swoim członku przez cały czas dzięki ręcznie włączanej funkcji wibracji.

fifty-shades-of-grey-krem-lagodzacy-po-klapsachCo było ulubioną zabawą Christiana, przez którą Ana postanowiła go zostawić? Tak, klapsy. Wielu z nas posiłkuje się z nimi podczas seksu, a część z nas jeszcze nieco się tego boi, ze względu na późniejsze ewentualne otarcia, czy pieczenia. Dlatego w serii „Pięćdziesiąt Twarzy Greya” pojawił się również krem po klapsach, który pozwoli na ukojenie bólu po klapsach i szybszego zaniku czerwonej skóry.

Drogie Panie – skoro już tak zaaferował nas tajemniczy świat Christiana i poznałyśmy go razem z Anastasią – może przyszedł czas na to, aby wreszcie schować swoją nieśmiałość do kieszeni (a najlepiej wyrzucić ją za okno!) i pokazać się swojemu partnerowi z nieco innej strony? Bez względu na to, na jaki gadżet z serii „Pięćdziesiąt Twarzy Greya” wybierzesz – Twój partner z całą pewnością będzie zachwycony, a Ty odkryjesz w sobie boginię.

Wpis powstał przy współpracy z:

logo

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

5 (2 Votes)

Summary

9,5Score

9,5

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

1 Komentarz do "Najczęściej wybierane przez Polki gadżety z "Pięćdziesięciu twarzy Greya""

  • comment-avatar
    Ela 18 lutego 2016 (14:33)

    Uważam, że sklep erotyczny http://sexshop112.pl/ w swojej branży jest najlepszy pod każdym względem i zapewnia największą dyskrecję – wiem, bo robię u nich zakupy co jakiś czas 😉

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress