Babiators – podaruj dziecku bezpieczne okulary.

O tym, że maleńkie oczka również potrzebują ochrony przeciwsłonecznej wiadomo nie od dziś. Ważnym jest jednak, aby do tematu podejść właściwie, ponieważ nieodpowiednie okulary przeciwsłoneczne mogą przysporzyć więcej problemów niż pożytku.

DSCN0201

Marka Babiators ostatecznie powstała w 2011 roku, a już w 2014 magazyn Forbes ogłosił ją jako jedną z najbardziej obiecujących firm w Stanach Zjednoczonych! Co sprawiło, że okulary Babiators tak bardzo podbiły serca na całym świecie?

Powinnam chyba zacząć od tego, że okulary Babiators przeznaczone są dla dzieci, a ściślej mówiąc dla dwóch grup wiekowych. Pierwsza z nich to maluchy do trzeciego roku życia, zaś druga grupa obejmuje dzieci od trzeciego, do siódmego roku ich życia. Okulary całkowicie róznią się od tych dostępnych w sieciówkach, czy na bazarkach. Przede wszystkim dlatego, że szybki okularów, które są plastikowe- doskonale chronią dziecięce oczy przed groźnymi promieniowaniami UVA, oraz UVB. To bardzo ważne, by od najmłodszych lat wyrobić w dziecku nawyk chronienia zmysłu wzroku. Uszy chronimy odpowiednio dopasowaną czapką, skórę twarzy odpowiednim kremem, więc warto, abyśmy również oczy dziecka chronili odpowiednimi okularami. A takie właśnie są okulary Babiators, których specjalne oprawki dla dzieci wykonane są z bardzo, ale to bardzo elastycznej gumy. W efekcie tego okularki możemy dowolnie skręcać, wyginać, odginać, możemy po nich skakać, deptać je- a i tak nic im się nie stanie! Niemożliwe? A jednak! Sama nie wierzyłam, dopóki nie zobaczyłam tego na własne oczy! Większość okularów przeciwsłonecznych, nawet tych przeznaczonych dla najmłodszych, zawiera w sobie BPA, czyli organiczny związek chemiczny, który stosowany jest przy produkcji wyrobów sztucznych. I tutaj Babiatros zaskakuje po raz kolejny, ponieważ okularki są pozbawione tego składnika. W związku z tym nasze dzieci mogą okularki spokojnie podgryzać, czy ssać, a my nie musimy się martwić o żadne skutki uboczne. Ogromną wadą większości okularów przeciwsłonecznych, że w mniejszym, lub wiekszym stopniu zniekształcają obraz. W efekcie tego po ich ściągnięciu nasze oczy narażone są na silny szok. Marka Babiators, w trosce o małe oczka zadbała o to, aby ich okulary nie wyrządzały dzieciom takiej krzywdy. Okulary Babiators spełniają oczywiście normy UE: PN EN 1836:2005+A1:2007 (E), oraz PN EN 71.

DSCN0200

DSCN0201

DSCN0202

DSCN0203

Warto zastanowić się jeszcze nad ceną okularów. Standardowe okularki dla najmłodszych dzieci kosztują 99 złotych. Dla jednych to naprawdę kosmiczna suma i nigdy nie będą mogli pozwolić sobie na zakup okularów, szczególnie, jeśli w domu chętnych byłoby kilkoro dziec. Z dugiej jednak strony na pozostałych osób jest to zakup praktycznie nieodczuwalny. Ja podeszłam do tego zn ieco nnej strony. Uważam, że w okulary- tak samo jak w porządne obuwie, po prostu trzeba zainwestować. Nawet, jeśli kogoś nie stać. Trzeba odkładać, odkładać i wreszcie kupić. Mój tata zawsze mawia, że biedniejsi ludzie nie mogą pozwolić sobie na zakup tanich rzeczy. Dlaczego? A dlatego, że zepsują się szybko i na ich miejsce kupić będziemy musieli kolejne i kolejne i kolejne. A kiedy raz kupimy coś od zaufanej firmy, będziemy się tym cieszyć bardzo długo. Tak też jest z okularami Babiators– służą nam już blisko dwa lata.

DSCN0204

Polub i udostępnij:

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Babiators - podaruj dziecku bezpieczne okulary."

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress