Zostało jedynie pięć dni na zgłoszenia do Drużyny Energii

Marek Citko, Krzysztof Golonka, Krzysztof Ignaczak i Bartosz Ignacik jeszcze tydzień czekają na szkoły, które wspólnie z nimi stworzą Drużynę Energii. Termin zgłoszeń upływa 13 listopada.

Już ponad 300 szkół zgłosiło chęć udziału w Drużynie Energii i bawi się wspólnie z nami, co nas bardzo cieszy. Pozostał jeszcze tydzień, więc wciąż czekamy na kolejnych uczestników. Nie zapominajcie, że zgłoszenia może dokonać jedynie nauczyciel, a jego dopełnieniem jest nadesłanie filmu pokazującego, jak sportowa jest wasza szkoła. Czekamy z ”Igłą”, Krzychem i Turbokozakiem – zachęca do wspólnej zabawy Marek Citko, piłkarz, były reprezentant Polski.

DRUŻYNA ENERGII to ogólnopolski turniej sportowo-edukacyjny skierowany do uczniów klas 6 i 7 szkół podstawowych. Główny cel to zachęcenie młodych ludzi do uprawiania sportu poprzez wykorzystanie ich fascynacji nowymi technologiami.

Drużyna Energii łączy aktywności on-line z hartowaniem sportowego ducha. Ambasadorzy Drużyny Energii poprzez ćwiczenia publikowane w internecie będą zachęcać młodzież do ich wykonywania w realu. Na najbardziej aktywne i zaangażowane szkoły czekają atrakcyjne nagrody – wyposażenie sali gimnastycznej, jak też nagrody indywidualne dla uczniów – stroje od New Balance i wspólny trening z Ambasadorami. A wszystko pokaże Bartek Ignacik w swoim programie „Turbokozak”.

Zgłoszenie do Drużyny Energii jest bardzo proste:
1. Wchodzicie na stronę DruzynaEnergii.pl
2. Nauczyciel wypełnia formularz i zapisuje szkołę do Drużyny Energii
3. Nagrywacie krótki filmik o tym, jak sportowa jest wasza szkoła, który przesyłacie do nas za pośrednictwem strony turnieju.

Proste? Zatem do działa! Zapisy trwają do 13 listopada!

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

9,9Score

9,9

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Zostało jedynie pięć dni na zgłoszenia do Drużyny Energii"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress