Promocja albumu „Szczypta Luksusu” w iście luksusowym wydaniu

24 października w ekskluzywnej restauracji AMBASADA PACYFIKU na krakowskim Rynku odbyła się promocja albumu SZCZYPTA LUKSUSU, której patronuje portal VITWOMAN.PL. Wieczór promujący najnowszą książkę  Ilony Adamskiej połączony był równocześnie z otwarciem Klubu Imperium Kobiet w Małopolsce.
IMG_3971

Ponad 40 pań spotkało się w sobotni wieczór w eleganckim hotelu NA GRÓDKU, który w swoich podziemiach skrywa prestiżową restaurację polinezyjską, jedyną w Polsce – serwującą dania Nowej Zelandii. Zebrani gości po oficjalnej prezentacji książki mogli degustować małże nowozelandzkie przygotowane przez Ilonę Zdziech – szefa kuchni Ambasady Pacyfiku, wyborne szampany od marki Willan Champagnes a także smakowity tort od firmy Steskal z Krynicy.

To był wspaniały wieczór i niesamowita energia. – tak w kilku słowach podsumowuje spotkanie w Krakowie Ilona Adamska, red. naczelna Imperium Kobiet i pomysłodawczyni Szczypty Luksusu.

Już dziś możemy Wam zdradzić, że powstaje druga część książki. Premiera przewidziana jest na pierwszą połowę grudnia! Nie możemy się doczekać.

fot. Jakub Gadzalski
IMG_4220 IMG_4148 IMG_4140 IMG_3991 IMG_4175 IMG_3944
Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

5 (2 Votes)

Summary

9,9Score

9,9

Brak komentarzy do "Promocja albumu "Szczypta Luksusu" w iście luksusowym wydaniu"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress