Prezenty na każdą okazję. TOP5 fotoprezentów

Lada chwila Dzień Matki, zaraz potem Dzień Dziecka. Ale są także urodziny, rocznice, ważne wydarzenie w życiu bliskiej osoby. Okazji na podarowanie personalizowanego prezentu jest wiele, a fotografia nieustannie pozostaje najpopularniejszą formą wyrażenia uczuć. Przedstawiamy TOP 5 najpopularniejszych prezentów z wykorzystaniem fotografii, nadających się na prezent na każdą okazję dla każdego. 

TOP 5 fotoprezentów

 • sesja zdjęciowa 

Ich popularność rośnie z każdym sezonem. Jeszcze niedawno wykonywane były głównie tylko ślubne sesje zdjęciowe, dziś coraz więcej osób decyduje się na sesje ciążowe, noworodkowe, rodzinne, świąteczne. Korzystamy z usług profesjonalnych fotografów, którzy w pięknych sceneriach czy aranżacjach tworzą niepowtarzalne kadry. Prezent w formie vouchera na sesję zdjęciową jest trafionym prezentem na każdą okazję i dla każdego. Nie jest to jednak tani prezent, dlatego kiedy już się decydujemy na taką formę upominku, zazwyczaj obdarowywanymi osobami są najbliżsi. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by na prezent złożyło się kilka osób, np. na sesję wizerunkową dla koleżanki z pracy.

 • fotoksiążka

Fotoksiążka już od dawna jest jednym z najpopularniejszych personalizowanych prezentów. Doskonale sprawdza się z okazji Dnia Babci i Dziadka, Walentynek, rocznicy ślubu, chrztu i wielu innych. W dobie cyfryzacji nasze wspomnienia pozostają na ekranach telefonów czy monitorach komputerów. Skrupulatnie przechowujemy je w folderach, ale jak często do nich zaglądamy, by powspominać? Najważniejsze i najpiękniejsze kadry w oprawie tradycyjnej papierowej książki, okraszone estetycznym designem gwarantują wzruszenie i radość osoby obdarowanej. Przygotowanie fotoksiążki jest intuicyjne, proste i nie zajmuje zbyt wiele czasu. Jednak decydując się na taką formę prezentu warto odwiedzić blog fotograficzny, by uzyskać kilka wskazówek, jak nadać fotoksiążce wyjątkowego charakteru, oraz jak w przyszłości wykonywać zdjęcia na miarę profesjonalnego fotografa.

 • album ze zdjęciami

Album ze zdjęciami różni się tym od fotoksiążki, że możemy w nim zamieścić nie tylko zdjęcia. Tu doskonale sprawdzą się również bilety (z koncertów lub wycieczek), widokówki, listy, rysunki. Możemy również dodać własne opisy czy komentarze do zdjęć. Dzięki temu prezent nabierze jeszcze więcej walorów sentymentalnych. Podobnie jak w przypadku fotoksiążki możemy zamówić zdjęcia online i tylko czekać na ich odbiór w domu. Album może mieć charakter kroniki rodzinnej, tematyczny (podróże, hobby, sukcesy) lub przedstawiający zdjęcia z konkretnego wydarzenia lub okresu z życia obdarowywanej osoby. Niesamowity efekt może zapewnić także album zawierający koloryzowane fotografie z dawnych lat lub po renowacji.

 • fotoobraz na płótnie

Fotoobraz na płótnie nie musi być portretem, który nie zawsze pasuje do wnętrz i wystroju pomieszczeń. Może przedstawiać wizerunek idola (dla nastolatki), scenerię ulubionego lub ważnego dla obdarowywanej osoby miejsca, może przedstawiać pracę tej osoby, jeśli ma duszę artysty. Charakter obrazu uzależniony jest od miejsca, w którym miałby zostać umieszczony (salon, sypialnia, gabinet, biuro). To doskonały pomysł na odświeżenie portretu babci i dziadka, prezent ślubny czy Walentynkowy.

 • poduszka lub t-shirt ze zdjęciem

Jeśli tylko jesteśmy kreatywni i dobrze znamy osobę, którą chcemy obdarować, prezent w formie poduszki lub t-shirtu ze zdjęciem na pewno nie będzie nietrafiony. Każda nastolatka ucieszy się z wizerunku swojego idola na koszulce czy poduszce i każda mama ucieszy się ze zdjęcia swoich uśmiechniętych dzieci. Zdjęcie może przedstawiać zdobyty szczyt (dla pasjonata wycieczek górskich) czy motywacyjny lub zabawny napis lub rysunek.

Personalizowane prezenty mają dla nas podwójną wartość, bowiem dodatkowo cieszy fakt, że zostały wykonane specjalnie z myślą o nas. Warto dać najbliższym tę chwilę radości, czyż nie tak?

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

9,8Score

9,8

Brak komentarzy do "Prezenty na każdą okazję. TOP5 fotoprezentów"

  Skomentuj

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Facebook

  Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress