Premiera drugiej części albumu kulinarnego Szczypta Luksusu już za nami!

1 kwietnia w warszawskim centrum konferencyjnym ADGAR odbyła się uroczysta premiera drugiej części albumu kulinarnego Szczypta Luksusu. Wśród Gości znaleźli się nie tylko sympatycy dobrego jedzenia, ale także także przyjaciele wydawnictwa I.D. Media, ludzie biznesu, kultury oraz zaprzyjaźnione z firmą gwiazdy: Jarosław Jakimowicz, Hanna Bakuła, Krystyna Mazurówna, Ewa Kuklińska.

_DSC3766

Ilona Adamska, pomysłodawczyni projektu podkreśla, że album powstał w odpowiedzi na sukces pierwszej części, nagrodzonej m.in. przez telewizję MTV24 za najlepszy album kulinarny 2015 roku.

Uroczysta gala połączona była z urodzinami magazynu Law Business Quality, który od 2 lat z sukcesem wydaje I.D. Media.

To był magiczny czas. Niesamowita atmosfera. Jak zawsze na imprezach I.D.MEDIA – na luzie i bez nadęcia. Moc prezentów, wspaniałych artystycznych występów i niespodzianek od organizatorów. Każdy wyszedł z upominkiem. – wspomina Iwona Krześniak, uczestniczka gali.

Mocno trzymam kciuki za kolejny sukces wydawnictwa I.D.MEDIA. Oby więcej takich kreatywnych projektów. Impreza zorganizowana na najwyższym poziomie – komentuje Patryk Miazga z małopolskiej telewizji.

O kulinarne pyszności zadbali: Celeste Wine, Spoko Box i Hokkaido Sushi oraz Royal Catering.

W międzyczasie goście mogli podziwiać prezentację ekskluzywnych samochodów przygotowaną przez firmę Numer 1 Rent oraz wysłuchać występów Anny Hameli, Andrzeja Pichlińskiego i Magdalena Szymańskiej. Był także urodzinowy tort i konkurs z nagrodami o łącznej wartości ponad 15 000 zł.

Galę poprowadził Ryszard Rembiszewski.

Album Szczypta Luksusu będzie można zakupić w Empiku (od połowy kwietnia), na multistore24.pl   oraz na wieczorach promujących książkę, które odbywać się będą w całej Polsce. Pierwszy z nich już 9 kwietnia w Krynicy.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

9,8Score

9,8

Brak komentarzy do "Premiera drugiej części albumu kulinarnego Szczypta Luksusu już za nami!"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress