Personalizowany prezent czyli 5 sposobów na wykorzystanie waszego wspólnego zdjęcia

Urodziny, wspólne rocznice, Walentynki, Dzień Chłopaka. Okazji, by podarować personalizowany prezent jest mnóstwo. Wystarczy odrobina kreatywności, by zaskoczyć partnera lub bliską osobę i podarować coś wyjątkowego. Wspólne, szczęśliwe chwile uwieczniamy na zdjęciach, to one później pozwalają powrócić wspomnieniom i wywołać uśmiech na twarzy. Dlatego właśnie to zdjęcia powinny być głównym elementem prezentu. 

personalizowany prezent

Dlaczego lubimy personalizowane prezenty?

To dzięki nim mamy pewność, że zostały przygotowane właśnie dla nas. Że osoba, która nam podarowała personalizowany prezent musiała zadać sobie odrobinę trudu na przygotowanie go. Poświęcić swój czas, który w dzisiejszych czasach jest przecież na miarę złota.

Żyjemy w czasach, które uczą nas ciągłego chodzenia na skróty, oszczędzania czasu, po to, by moc przeznaczyć go na inne czynności. Dzięki temu stajemy się bardziej produktywni. Ale przez to oddalamy się od swoich bliskich i tracimy tę niepowtarzalną więź.

W dobie setek firm oferujących gotowe prezenty w postaci voucherów, koszy czy zestawów upominkowych nie tracimy czasu na wybieranie odpowiedniego prezentu, a rozwiązania są przecież tak blisko. Każdy z nas posiada przecież w swoim smarfonie wiele wspólnych zdjęć z najbliższymi. Najwyższa pora, by je wykorzystać!

Personalizowany prezent – jaki wybrać?

 • koszulki ze zdjęciem – to bardzo praktyczny i popularny prezent. Unikalnego charakteru nadaje mu fotografia znajdująca się na koszulce. Jeśli będzie miała charakter humorystyczny na pewno niejednokrotnie wzbudzi zainteresowanie.
 • fotopoduszki – to wyjątkowo intymny prezent, który może wypełnić uczuciem każdą sypialnię. Podarowanie fotopoduszki napewno dostarczy wielu emocji, zwłaszcza osobie, która wieczory spędza samotnie tęskniąc za kimś wyjątkowo bliskim.
 • kubek ze zdjęciem – poranna kawa czy też ta wypita w trakcie pracy na pewno będzie smakowała znacznie lepiej jeśli będzie podana w wyjątkowym kubku. Wyjątkowym, bo przedstawiającym osobę, którą kochamy. Warto pamiętać, że kubek jest także świetnym nośnikiem reklamowym.
 • fotokalendarze – personalizowany kalendarz to doskonały prezent, zwłaszcza kiedy jest podarowywany pod koniec lub na początku roku. Najbardziej cieszą sie z niego babcie i dziadkowie, którzy na co dzień mają ograniczony kontakt z wnukami. To także doskonały pomysł na gadżet reklamowy, który każda firma może podarować swoim klientom.
 • fotoobraz – to najbardziej wyjątkowy personalizowany prezent jaki możemy podarować bliskiej osobie. Świetnie sprawdzi się jako prezent ślubny, prezent na nowe mieszkanie czy rocznicę związku dla seniorów. Obraz wykonany na płótnie nada unikalnego charakteru salonowi czy sypialni.

To tylko kilka propozycji na personalizowany prezent. Można jednak odnaleźć wiele inspiracji na stronach oferujących wywoływanie zdjęć online. Jedną z nich, choć czasochłonną jest wykonanie albumu prezentującego zdjęcia i pamiątki związane z osobą, dla której przeznaczony jest prezent. Możliwości jest mnóstwo, a nas ogranicza tylko wyobraźnia. 

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

9,8Score

9,8

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Personalizowany prezent czyli 5 sposobów na wykorzystanie waszego wspólnego zdjęcia"

  Skomentuj

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Facebook

  Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress