Jak zmotywować się do ćwiczeń?

Każdej z nas marzy się szczupła, smukła sylwetka pokryta delikatnymi mięśniami. Niestety już nie każdej z nas wystarcza na tyle samozaparcia i motywacji, aby ten stan osiągnąć. Do wakacji pozostały nam już jakieś dwa miesiące z hakiem i jest to naprawdę ostatni dzwonek, aby zrobić coś ze soba i swoim ciałem, by móc później na plaży pochwalić się świetnym ciałem w bikini. Nasuwa się tylko jedno pytanie- jak zmotywować się do ćwiczeń?

VUpBtt3

 

JAK ZMOTYWOWAĆ SIĘ DO ĆWICZEŃ?

Przede wszystkim przestań odkładać wszystko na jutro, a najlepiej całkowicie wykreśl to słowo ze swojego słownika i przestań go używać. „Jutro” to Twój największy wróg, ponieważ sama doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że praktyce najczęściej wygląda to tak, że jutro nie następuje nigdy. Zawsze znajdzie się coś ważniejszego, czy przyjemniejszego do zrobienia i załatwienia. Nie czekaj więc na coś, co może nigdy nie nadejść. Zaplanuj wieczorem, że zaczniesz ćwiczyć rano. Rano zawsze brzmi lepiej niż jutro. A kiedy już się obudzisz- nie szukaj wymówek, zjedz śniadanie i weź się za robotę.

Uświadom sobie, że Twoim największym demotywatorem, przeciwnikiem i zarazem wrogiem jest… Jesteś Ty sama! Z pewnością nie zdajesz sobie sprawy z tego, że największe problemy tworzymy same w głowie, a większość z nich tak naprawdę nie istnieje. Nie zakładaj więc z góry, że się nie uda, że nie dasz rady i poniesiesz porażkę. Powinnaś być swoim największym motywatorem i zarazem motorem do działania. Jeśli nie Ty, to kto? Zostań swoją najlepszą przyjaciółką.

Nagradzaj się nawet za najmniejsze sukcesy. Oczywiście nie mówię tutaj o zajadaniu słodyczami jako nagrodzie za każdy przebiegnięty kilometr, czy każdą dziesiątkę brzuszków. Nie tędy droga. Jeśli jesteś fanką słodyczy i odstawisz je na poczet aktywności fizycznej- za zaoszczędzone pieniądze możesz sprawić sobie jakąś małą przyjemność.

Pomyśl o wakacjach. O plaży, morzu, słońcu. Wyobraź sobie kobietę, za której ciałem oglądają się wszyscy mężczyźni. A teraz uświadom sobie, że masz jeszcze szansę stać się taką kobietą. Nie czekaj na jutro!

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

9,7Score

9,7

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Jak zmotywować się do ćwiczeń?"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress