IK Magazine Awards Women’s Prestige dla Vital Progres

Tegoroczne urodziny magazynu Imperium Kobiet odbyły się w warszawskim klubie LOFT 44. Impreza została połączona z premierą książki redaktor naczelnej Ilony Adamskiej, pt. „W realu i w sieci, czyli co jest ważne w biznesie i nie tylko. Część druga” oraz rozdaniem prestiżowych nagród w plebiscycie IK Magazine Awards Women’s Prestige. Magazyn nagrodził 30 firm z całej Polski. Wśród nich znalazła się także marka Vital Progres. 

fitt spray

Statuetki zostały przyznane markom skierowanym do kobiet, które kierują się zasadami biznesowego fair play oraz charakteryzują się wysoką jakością produktów i usług – informuje organizatorka wydarzenia Ilona Adamska.

Marka Vital Progres znalazła się wśród laureatów dzięki swojej nowatorskiej metodzie zwalczania problemów z nadwagą. Mowa o innowacyjnym suplemencie diety Fitt Spray, występującej w płynnej postaci.

 

Fitt Spray to specyfik, który neutralizuje uczucie łaknienia, zmniejsza apetyt i pomaga zwalczyć napady wilczego głodu. Warto także wspomnieć, że dzięki zawartym w nim składnikom przyspiesza także metabolizm, dodaje energii i zapobiega efektowi jojo. Stosuje się go doustnie 3 razy dziennie po głównych posiłkach lub doraźnie w celu zwalczania napadów wilczego apetytu. Fitt Spray pomaga wyeliminować z jadłospisu puste kalorie, zwalczyć problemy z podjadaniem między posiłkami oraz wypracować nawyk regularnego odżywiania się.

 Produkt nie walczy ze zbędnym+i kilogramami, a ze słabościami, które prowadzą do nadwagi. Jest to rozwiązanie dla każdego łasucha, który ma problem z utrzymaniem regularności posiłków i podjadaniem między nimi. Psiknięcie do ust ma sprawić, że nie tylko przestaniesz odczuwać ochotę na jedzenie, ale też wygrasz z napadami głodu. – na swoim profilu informuje Adamska, która zdecydowała się wypróbować Fitt Spray.

Fitt Spray ma całkowicie naturalny skład, a wśród składników znalazły się: hoodia gordonii, garcinia cambogia, african mango, l-karnityna, oraz CGA + kofeina.

Dodatkowym atutem Fitt Spray jest jego dostępność w trzech wariantach. Pierwszy wariant to Formuła PRO, która powstała z myślą o osobach rozpoczynających walkę z nadwagą. Dzięki zawartym składnikom przyspiesza metabolizm, zmniejsza apetyt i pozwala zapanować nad atakami wilczego głodu. Formuła PROTECT przeznaczona jest dla osób, którym zależy na utrzymaniu osiągniętego już efektu. Zaś Formuła PROGRESS to idealne rozwiązanie dla osób aktywnych fizycznie. Regeneruje mięśnie po wysiłku, zwiększa wydajność podczas ćwiczeń, nie tracąc przy tym właściwości dwóch poprzednich wariantów, a więc skutecznie ogranicza apetyt i eliminuje napady niekontrolowanego głodu.

Nie powinien więc dziwić fakt, że FittSpray zyskuje coraz większą popularność, a marka Vital Progres jest nagradzana.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

9,8Score

9,8

Brak komentarzy do "IK Magazine Awards Women’s Prestige dla Vital Progres"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress