Co na prezent dla Niej i dla Niego? 6 zawsze trafionych prezentów. 

Powoli zaczynamy przygotowania świąteczne. Mowa tu oczywiście o obmyślaniu prezentów gwiazdkowych i choć tegoroczne święta będą zupełnie inne niż wszystkie dotychczasowe i nie będziemy mogli spędzić ich w licznym gronie, to nie oznacza to, że drobnym upominkiem nie możemy pokazać, że myślimy o najbliższych.  

co dla niej i dla niego

Jak często zdarza nam się nie wiedzieć jaki prezent wybrać dla niej lub dla niego? Jak często martwimy się, że prezent się nie spodoba, będzie niepraktyczny lub nietrafiony? Choć zawsze liczy się symbolika i pamięć, to i tak zależy nam, by podarunek od nas wywołał szczery uśmiech na twarzy osoby, która otrzyma go od nas. 

Tegoroczne zakupy świąteczne nie cieszą jak co roku. Wiążą się z obowiązkiem noszenia maseczek, zachowania dystansu, przestrzegania godzin seniora. Do tego dochodzi strach, że narażamy swoje zdrowie przeczesując centra handlowe w poszukiwaniu prezentów. Dlatego w tym roku nie tylko zwracając uwagę na wygodę, ale również z troski o zdrowie, warto zdecydować się na zakupy online.  

Poniżej przedstawiamy propozycje prezentów dla niej i dla niego na każdą kieszeń, które są praktyczne i na pewno przypadną do gustu. 

Co na prezent dla Niej?

Kobiecie zdecydowanie łatwiej kupić prezent niż mężczyźnie, prawda? Facet jest minimalistą w niemalże każdej dziedzinie. Kobietę ucieszy książka, portfel, szal czy skórzane rękawiczki. Są to jednak propozycje prezentów, które na pewno niejednokrotnie już otrzymała, a nie ma większego faux pas niż dwa jednakowe prezenty pod choinką od różnych “Mikołajów” dla tej samej osoby. Dlatego też obmyślając prezenty, musimy zadbać, by były niebanalne i niepowtarzalne. A więc? Co na prezent dla Niej? 

Co na prezent dla Niego? 

Mężczyźni najczęściej dostają skarpetki, choć wcale tego nie lubią. Sweter z reniferem? Raczej nie. Mężczyzna również lubi o siebie zadbać, ale nie ma tyle czasu, co kobieta, by przewertować nowości kosmetyczne dla facetów. Jeśli kobieta go ukierunkuje, wskaże markę godną uwagi, na pewno będzie do niej wracał. No więc? Co na prezent dla Niego?

Niech te Świeta będą pełne radości, wyjątkowych chwil i uśmiech, a także wiary w lepsze jutro i spokoju. Niech nasi bliscy, tymi symbolicznymi upominkami odczują naszą miłość i troskę.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

9,9Score

9,9

Brak komentarzy do "Co na prezent dla Niej i dla Niego? 6 zawsze trafionych prezentów. "

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress